Ücretsiz Yurtiçi Kargo Mobil APK Uygulama İndir

Yurtiçi Kargo mobil uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.. Yurtiçi Kargo mobil android ve iPhone sürümü hızlı yükle. Yurtiçi kargo takip ve hızlı sorgulama yapmak için uygulama her zaman fayda sağlar.

Ücretsiz Yurtiçi Kargo Mobil APK Uygulama İndir

Yurtiçi Kargo Mobil Uygulaması

Yurtiçi kargo mobil uygulaması ile kampanyaları takip edebilir, gönderi yapabilir, gönderi takip, fiyat hesaplama, şube sorgulama ve çağrı merkezine hızlı ulaşabilirsiniz.

Kargo Takip

Yurtiçi ve Yurtdışı gönderinizin durumunu takip etmek artık çok kolay, Yurtiçi gönderileriniz için Gönderi Kodunu, Yurtdışı gönderileriniz için AWB kodunu girmeniz yeterli olacaktır. Böylece gönderinizin hangi aşamada olduğunu, Teslim, İade veya Devir işlemlerine ilişkin detaylarını, işlemlerin tarih ve saat bilgilerini görebilir, Takip Metre ile de anlık gönderi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Mobil Uygulama Yükle
Mobil Uygulama Yükle

Mobil Uygulama Yükle

Yurtiçi kargo mobil uygulamasını ücretsiz telefonunuza indirebilirsiniz. Yurtiçi kargo mobil uygulama android ve iPhone telefonlar için iOs sürümleri mevcuttur. Yurtiçi kargo android telefonlar için buraya tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz. Yurtiçi kargo iPhone telefonlar için iOs sürümünü indirmek için buraya tıklayın. Yurtiçi kargo mobil uygulamasını googleplay ve appstore mağazalarında da arayarak bulabilirsiniz.Şimdi, Kargo Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı