TK Kargo Takip (Türk Hava Yolları Uçak Kargo)

TK Kargo Takip nasıl yapılır ve Türk Hava yolları uçak kargom nerede işte hızlıca bilgilendiriyoruz.

TK Kargo Takip (Turkish Uçak Cargo)

Ülkemizin önde gelen kargo firmalarından olan TK Kargo diğer adıyla Turkish Cargo, başarılı çalışmalara imza atarak, kaliteli hizmetler sunar. Ülke içinde ve yurtdışında bilenen, tanınan firma, hizmet konusunda da oldukça hassastır. Uçaklı taşımacılık yapar ve gerektiğinde motor kurye kullanarak, en aktif şekilde kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

TK kargo takip aşamasında, https://www.turkishcargo.com.tr/tr/online-islemler/kargo-takibi ilgili linke girmeniz gerekiyor. Gönderi takip numaranızı bu alanda belirtilen AWB numarası ile birlikte yazdığınızda, anında gönderinizin durumunu öğrenebiliyorsunuz. Genellikle teslim ve zamanlama konusunda titizlikle çalışan firma, aktif olarak pek şikayet almamaktadır.

TK Kargo Takip (Turkish Uçak Cargo)

TK Uçak Kargo Sorgulama Nasıl Yapılır?

Genel kargo, özel kargo, anlaşmalı kargo, dijital kargo, Charter ve iç hat uçaklı kargo gibi zengin bir hizmet ağına sahiptir. Anlaşmalı olduğu kurumsal firmalara, gönderiler konusunda oldukça uygun fiyatlar yaparak yardımcı olur. Bu firmadan kargo beklerken TK kargom nerede sorusunu sorduğunuzda, yukarıda verilen adresten sorgulama yapabilirsiniz. Ayrıca 7/24 hizmet sunan müşteri destek hattını da arayabilirsiniz.

TK kargo müşteri hizmetleri numarası +90 850 333 0 777 olarak verilmektedir. Günün her saatinde, mesai saati gözetmeksizin, aradığınızda canlı destek ekibi size anında yardımcı olabilir. İhracat yapan firmaların yoğun şekilde tercih ettiği firma, uluslararası standartlarda gönderi alıp, teslim etmektedir. Farklı ülkelere gönderi yapmak için de Turkish Cargo firmasından yararlanabilirsiniz.

TK Kargo Ardiye Ve Rezervasyon İşlemleri

TK Kargo Ardiye Ve Rezervasyon İşlemleri

TK kargo ile işlem yapmak istediğinizde, öncelikle gönderinizin olduğunu belirtmeniz gerekiyor. İşlemler öncesinde randevu alarak, ardiye bölümüne kargonuzu iletebilir ya da kurye aracılığı ile teslim ettirilmesini isteyebilirsiniz. TK kargo iletişim bilgilerinden firmaya anında ulaşabilirsiniz.

TK kargo ardiye fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak isterseniz, sitede ardiye tarifeleri ekranına girerek, gerekli alanları doldurmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde göndereceğiniz ürün, yük ya da kargo ile ilgili net fiyatlara ulaşmanız mümkündür. Anlaşma sağlamanız durumunda, size özel indirimler olacağını da hemen hatırlatalım. Özellikle yurtdışından bir gönderi almak ya da gönderi yapmak için TK kargo gönderi takip sistemini rahatlıkla kullanabilir, aktif şekilde işlemleri yapabilirsiniz.Şimdi, Kargo Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı