Teknosa Kargo Takip

Teknosa Kargo Takip nasıl yapılır ve Teknosa Kargom nerede işte detayları. Teknosa Kargo Takip Yurtiçi işte detayları.

Teknosa Kargo Takip

Ülkemizin önde gelen teknoloji mağazalarından olan Teknosa, kuruluşundan bu yana e ticaret sektörüne de hakim bir yapıya sahiptir. Beyaz eşyadan, cep telefonuna, küçük ev aletlerinden, bilgisayar sarf malzemelerine kadar binlerce ürünü bu alanda ve mağazalarda bulabilirsiniz. Özellikle son dönemde evde kalan kullanıcılar, bu tarz ihtiyaçlarını, sanal mağazalardan tercih ediyorlar.

Teknosa üyelik işlemlerinizi yaparak, sizler de ürünlere hızlı şekilde ulaşabilir, kampanyalar hakkında da bilgiye sahip olabilirsiniz. Aldığınız ürünleri beklerken Teknosa kargo takip işlemlerine de hakim olmanız önemlidir. Gönderi şeklini seçebileceğiniz bir yapıya sahip olan Teknosa sitesi, mağazadan teslim ya da adrese teslim seçeneklerini sunarak, beklemek istemeyenler için alternatif hazırlamıştır.

Yurtiçi Kargo Takip

Teknosa Kargo Takip Yurtiçi

Teknosa Kargo Takip Yurtiçi

Teknosa mağazasından adrese gönderi seçeneği ile aldığınız ürünler, Yurtiçi Kargo ya da UPS kargo ile adresinize gönderilir. Bu nedenle Teknosa kargo takip UPS ve Yurtiçi Kargo sayfalarından, gönderi takip numarasıyla yapmanız gerekmektedir. Elbette gönderileri gönderi takip numarasıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikle uzak bölgelerde olan müşteriler, kargoların teslimlerinde biraz sorun yaşayabilir. Bu nedenle size verilecek olan gönderi takip numarasıyla, hangi şubeye gönderildiği ve kargonuzun durumunun ne olduğunu takip edebilirsiniz. Birçok online satışta olduğu gibi Teknosa’da da üyelik üzerinden işlem yapabilir, yine bu alanda kargolar ve sipariş durumunuzla ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz. Kargo takip numaranız, SMS, mail olarak bildirilirken, “siparişlerim” sekmesinde de bu bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Teknosa Ürün Paketleniyor

Teknosa sitesinden aldığınız ürünler, korumalı bir şekilde paketlenir. Bu işlem sırasında, siparişlerim alanında “ürün paketleniyor” ibaresini görebilirsiniz. ürününüz, gönderi için hazır hale getiriliyor anlamına gelen bu durum sonrasında, sipariş kargoya verilecektir. Kargoya verildiğini Teknosa ürün takip alanında da göreceksiniz. Ayrıca kısa mesajla size kargonuzu takip etmeniz için bir gönderi numarası iletilecektir. Tüm bu işlemleri, adım adım kontrol edebilmek için https://www.teknosa.com/hesabim/siparislerim sayfasını ziyaret edebilir, giriş işlemini yaparak, kontrol edebilirsiniz.

Ürünlerin iadesi ya da siparişlerin iptali işlemlerini de, üyelik sayfanızdan yapabilir, kolayca işlemlerinizi çözüme ulaştırabilirsiniz. Ürünler genelde elektronik yapıda olduğundan, garantilidir. Garanti kapsamında iade ve değişim taleplerinizi Teknosa müşteri hizmetlerine ya da mağazalarına yapabilirsiniz.

Teknosa sipariş iptali iade

  • Faturanızda yer alan iade bölümünü doldurarak iade şartlarımızı okuyunuz.
  • Ürününüzü Depomuza Gönderin Ya da Mağazamıza Getirin. Teslim tarihinden itibaren 14 gün geçmediyse ürününüzü anlaşmalı kargo firmalarımız ile depomuza ücretsiz gönderebilir ya da mağazamıza getirebilirsiniz. 3 İade işlemlerinizi Başlatın
  • İade talebiniz doğrultusunda sizi her süreçte bilgilendireceğiz. Paranız İade Edilsin. İade talebiniz onaylandıktan sonra paranız iade edilir.


Şimdi, Kargo Sorgula

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı