Resimli Magnet Kargo Takip

Resimli Magnet Kargo Takip ve resimlimagnet.com Şikayet detaylı bilgilendiriyoruz. Resimli Magnet Sipariş İptali işte detayları.

Resimli Magnet Kargo Takip

Resimli Magnet Kargo Takip ile site üzerinden alışveriş yapan müşteriler gönderilerinin durumunu takip edebilir. Resimli magnet, 2015 yılından beri hizmet veren ve müşterilerin seçtiği şekilde ürünler hazırlayan bir işletmedir.

Müşterilerin seçtiği tasarım ve resimleri, yine müşterilerin istediği ürünlerin üzerine basan site müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta. Son teknoloji ürünler ile kaliteli ürünleri satışa sunar.

Site üzerinden verilen siparişin kargo takip linki müşteriye SMS olarak gönderilir. Sitede bulunan kargo takip seçeneği ile sipariş numarası ve e-posta adresi girilerek de kargo durumu takip edilebilmektedir.

resimlimagnet.com Şikayet

Site kendini müşterilerini memnun etmeye adamış. Bu nedenle resimlimagnet.com Şikayet ile karşılaşılması nadir.Şikayeti olan müşteriler iletişim numarasından arayarak, ya da iletişim formu doldurarak sorunlarını iletiyor. Sitedeki ilgili elemanlar ise sorunlarını en kısa sürede çözüme kavuşturmaya çalışıyor.

İletişim hattı olan 0532 207 93 57 numara yalnızca hafta içi 9.30 ile 17.30 saatleri arasında aktif. Diğer zamanlarda bir sorunla karşılaşan müşteri ya mesaiyi beklemeli ya da iletişim formu doldurmalıdır.

PTT Kargo Takip ve Kargom Nerede?

Resimli Magnet Sipariş İptali

Resimli magnet sipariş iptali ürünler tamamen kişiye özel olduğu için yapılamıyor. Ürünlerin üzerine müşterinin istediği baskılar yapılıyor. Bu nedenle iptal etme gibi bir seçenek sunulmuyor.

Peki site üzerinden ne sipariş edilebilir? Çok fazla seçenek var:

  • Magnet
  • Bi Kutu Anı
  • Albüm
  • Foto Baskı
  • Poster Baskısı
  • Hediyelik
  • Aksesuar
  • Foto Yorum seçenekler içerisinde.

Seçilen ürünün üzerine müşterinin istediği baskı yapılıyor ve 3 gün içerisinde kargoya veriliyor. Siparişinizn ne durumda olduğunu öğrenmek için; https://www.resimlimagnet.com/kargo-takip-dc15.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

PTT Kargo Takip Telefon Numarası

Resimli Magnet Kargo Ücreti Ne Kadar?

Resimli magnet kargo ücreti ne kadar? Site birçok kargo firması ile anlaşmalı. Bu nedenle kargo ücreti seçilen firmaya göre değişiklik göstermekte. Ptt kargo 10,90TL ve 99TL üzeri kargo bedava, Yurt İçi ve Aras Kargo 15,90TL ve 150TL üzeri kargo bedava, Yurt İçi Kargo Express ise 25,90TL ve 300TL üzeri kargo bedava.

Resimli Magnet Kapıda Ödeme Var Mı?

Resimli magnet kapıda ödeme var mı, kullanıcılar için önemli bir soru. Kapıda ödeme seçeneği sadece PTT Kargo ile mevcut ve mevcut fiyatı 17,90TL, 499TL üzerinde ise kargo bedava seçeneği sunuyor. Şimdi, Kargo Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı