Finansbank Kart Kargo Takip

QNB Finansbank Kart Kargo Takip hızlı sorgulama nasıl yapılır ve Finansbank kredi kartı kurye takibi hakkında detaylar. Finansbank banka kartı ve kredi kartım ne zaman gelir işte cevabı.

QNB Finansbank Kart Kargo Takip

Ülkemizde faaliyet gösteren yabancı bankalardan birisidir Finansbank. Ülkemizde çok sayıda müşterisi ve şubesi bulunmaktadır. Sunduğu özel hizmetler sayesinde, başarılı bir bankacılık hizmeti vermektedir. Cartfinans ve Finansbank Bankamatik kart hizmeti de sunan kurum, onaydan geçen kullanıcılarına hemen kartlarını bastırarak, anında gönderi yapar.

İnternet üzerinde birçok yerde Finansbank Kart Kargo Takip, Finans kart ne zaman gelecek, kaç günde bana ulaşır, kartım gelmedi gibi sorguları da görmek mümkündür. Tüm bankalarda işleyiş aslında olmasına rağmen, gönderilerde oluşan bu aksaklık tamamen kuryelerin yoğunluklarıyla alakalıdır. Bankalar uygun ve güvenli gönderi için kuryeleri tercih ettiklerinden, haliyle yoğunluk oluşmaktadır.

QNB Finansbank Kredi Kartı Kurye Takip

QNB Finansbank Kredi Kartı Kurye Takip

içindekiler;

Finansbank kredi kartınız ya da banka kartınız, belirttiğiniz adrese, kurye aracılığı ile gönderilecektir. Kartınızı basımdan çıktıktan hemen sonra, genel müdürlüğe iletilecek ve buradan toplu şekilde kuryeye verilecektir. Bu işlemin ardından alınan gönderi takip numarası, sistem tarafından anında sizlere verilir.

SMS ile bilgi mesajı gelecek ve gönderi takip numaranız, gönderilen kurye bilgileri de iletilmiş olacaktır. Bu numara ile kredi kartı kurye takip işlemlerinizi yapabilirsiniz. ancak mesajın ulaşmaması, mesaj kutunuzun dolu olması ya da silinmiş olması durumunda, bu numarayı öğrenmek için Finansbank çağrı merkezini arayabilir ya da online işlemlerden başvurular, kartlar, kart gönderim bilgileri menüsünü kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri için 0850 222 0900 numaralı hattı arayabilirsiniz.

AGT Kargo Takip Nasıl Yapılır?
AGT Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Finansbank Hangi Kurye ile Çalışıyor?

Gönderi numaranız varsa ya da yeniden ulaştıysanız, o zaman sorgulama işlemi yapmanız artık çok olacak. Öncelikle Finansbank kurye Aktif İleti Kurye ile anlaşmalı olan bir bankadır. Tüm gönderilerini güvenlik gerekçesiyle, kargo firması değil, kurye firması aracılığı ile gönderir. Kuryeler kartınızı sizin haricinizde kimseye teslim etmez, gerekli imzaları alır, kimlik bilgilerinizi kontrol ederek, kartınızı size teslim ederler.

AGT Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Finansbank kartınız AGT kurye aracılığıyla size iletilir. Kurye takibi yapmak için sitemizde bulunan AGT Kurye Takip sayfamızı hemen ziyaret edebilirsiniz. Girdiğiniz alanda sorgu bölümünü açarak, sorgu numaranızla anında, kartınızın nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz. Ayrıca adres değişimi, randevu talebi ya da kart iadesi yapmak isterseniz, AGT Kurye müşteri hizmetlerinden de bu işlemleri halledebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 10 Average: 4.3]
6 Yorumlar
 1. Muhammet karadaban diyor

  Kuryem nerde

 2. Şükran öndeş diyor

  Kuryem nerde

 3. cafer aslan diyor

  kredi kartı basvurunda bulunmak istiyorum

 4. Cafer diyor

  Kuryemnerede

 5. Cafer diyor

  Cardfinanskredikartiistiyorum

 6. MUSTAN diyor

  KURYEM NEREDE

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.