PTT Bank Kartı Kargo Takip – PTT Kart Sorgulama

PTT Bank Kartı Kargo Takip nasıl yapılır ve PTT Kart kurye takibi hızlı sorgulama için işte detaylı bilgiler.

PTT Bank Kartı Kargo Takip

Ülkemizin en eski ve köklü kuruluşlarından olan PTT farklı hizmetler vererek, sosyal açıkları da kapatmaktadır. Bunlar içinde gönderi, posta, kargo, bazı ödemeler ve banka hizmeti de yapmaktadır. PTT üzerinden hesap açarak, banka kartı alabilir, PTT hesabı olan kişilere, para gönderip alabilir ve birçok kurum ödemesini bu hesap üzerinden yapabilirsiniz.

Başvuru yaptıktan sonra, kişilerin en sık sordukları soru PTT bank kartım nerede sorusudur. Genel olarak kartın ne şekilde geleceği bilgisi kurum tarafından verilmese de, gönderi işlemleri de olan PTT tüm bu tip işleri kendi kanalları üzerinden çözüme ulaştırmaktadır.

PTT Kart Takip İşlemleri

PTT Kart Sorgulama – PTT Kargo Takip No

PTT Bank Kartı Kargo Takip kolay yönteminden bahsedeceğiz. Etkili bir kullanım alanı olan PTT’de hesap açarak, kart talep ettiğinizde, birçok işlemi hızlı şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca, birçok kargo firmasına göre fiyatları daha uygun olduğundan, kargolarınızı ve banka hesap transferlerinizi kurum üzerinden yapabilirsiniz. Kartınız onaylandıktan sonra, PTT kargo takip numarası bilgisi size verilir. Diğer tüm bankalarda olduğu gibi PTT işlemleri de benzerlik göstermektedir.

Ancak PTT kuryelerle çalışmaz ve kendi kargo şirketi üzerinden kartın gönderimini sağlar. Alacağınız kart kısa süre içinde size ulaşmayabilir. Bu gibi durumlarda, size verilen gönderi takip numarasından ilgili sorgulamaları yaparak, kartınızın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca PTT online işlemler üzerinden kartın sorgu numarasını görebilir, linke tıklayarak da durumu görmeniz mümkün olur.

PTT Müşteri Hizmetleri

PTT Müşteri Hizmetleri

Kurumsal bir yapısı olan PTT bazı işlemlerde maalesef aksaklık yaşar. Bunda en büyük etmen, düşük fiyatlardan dolayı, talebin yüksek olmasıdır. Bu yoğun talep neticesinde, sıkıntılı bir dağıtım gerçekleşebilir. Ülkemizde en fazla şikayet alan ve en uzun sürede teslimat sağlayan firma olma özelliğini taşımaktadır.

Kart gönderiminizin takibi için edindiğiniz gönderi takip numaranızı https://gonderitakip.ptt.gov.tr/ linkinden sorgulama yaparak anında görebilirsiniz. Sadece kartınız değil, PTT ile size gelecek olan tüm gönderiler için de aynı ekranı kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetleriyle temas kurmak istediğinizde 444 1 788 numaralı hattan kendilerine ulaşmanız mümkündür. Tüm bu etkili yöntemlerden sonra kartınıza ulamazsanız, en yakın PTT şubesine giderek, şikayet açabilir ya da kartınızın şubeden teslim alınması yönünde talimat verebilirsiniz.

PTT Bank kartım nerede?

Kartınız hakkındaki bütün şikayetleri 444 1 788 numaralı müşteri hizmetleri hattına bildirebilirsiniz.

PTT bankamatik kartı nasıl alınır?

PTT bankamatik kartı almanız için yapmanız gereken ilk işlem PTT şubesine gidip başvuruda bulunmanız. Kartınızı aldıktan sonra PTT bankamatikten şifre oluşturup kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

PTT Gönderi Takip

PTT Kargo Takip Telefon Numarası

ePttAVM Kargo TakipŞimdi, Kargo Sorgula

3 Şikayet Var

  1. Adıma ptt kartı geldi die mesaj geldi sosyal yardım 1100tl yalnız ücrette gözükmüyor kartımda yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı