Papara Kart Kurye Takip Numarası Öğrenme

Papara Kart Kurye Takip Numarası Öğrenme ve Papara Takip Numarası Nerede Yazar detaylı bilgilendiriyoruz. Papara Kargo takip nasıl yapılır işte detayları.

Papara Kart Kurye Takip Numarası Öğrenme

Bankacılık işlemlerine farklı bir anlayış getiren Papara, ilginç işlemler ve avantajlar sunarak, ülkemizde faaliyet göstermektedir. Bankadan farklı olarak, şubesiz bankacılık işlemlerini gerçekleştirir. Hızlı bir şekilde, tanımladığınız hesaplarınıza transferler yapar. Bunun için online olarak hesap açabilir, internet şubesinden ya da mobil uygulama üzerinde işlem yapabilirsiniz. Bankanın tek fiziksel işlemiz ise Papara Kart uygulamasıdır.

Kartla ilgili olarak birçok avantaj sunması nedeniyle, müşterileri hemen kart başvurusu yapar. Başvuru sonrasında ise en sık sorulan soruların başında, Papara kart kurye takip işlemleri nasıl yapılır gelmektedir. Bununla ilgili detayları yazımızda bulabilir, hızlı bir şekilde işlem kontrolü yapabilirsiniz.

Papara Kart Kurye Takip Numarası

Papara işlem merkezi, bankacılığı farklı ve zaman sınırlaması olmadan yapabileceğiniz özelliklere sahiptir. Ayrıca, kart başvurusu yaparak, bu kartla yaptığınız alışverişler için artı avantajlar sağlar. Başvuru yaptıktan sonra, kurye 14 gün içinde kartınızı teslim etmek zorundadır. Kuryeye kartınız iletildiğinde, size mail ile bilgilendirme yapılır. Papara Kart AGT kurye takip işlemlerine bu maildeki bilgilerle başlayabilirsiniz.

Nadiren de olsa, bazen takip bilgileri size ulaşmayabilir. Bu durumlarda 0850 340 0 340 veya [email protected] iletişim bilgilerinde, Papara ile iletişime geçerek, gönderiniz hakkında detayları yeniden talep edebilirsiniz. Bazı durumlarda maillerin spam klasörüne düşen bilgilendirmelerin olduğunu unutmayın. Ayrıca kayıt yaparken, mail adresinizin doğru yazılıp, yazılmadığını da kontrol edebilirsiniz.

AGT Kurye Takip (Aktif Kurye)

Papara Takip Numarası Nerede Yazar?

Tüm bankalar gibi Papara da, kart gönderilerini kurye firmasıyla yaptığı anlaşmaya göre gönderir. Kart basım işleminin ardından, Aktif Kuryeye teslim edilen kartınız, en fazla 14 gün içinde elinize ulaşır. Aksi durumlarda, Papara kart kargo takip işlemleri yönergesini uygulayarak, kartınızın takibini ve elinize ulaşmasını yapabilirsiniz. Takip numaranızı biliyorsanız, https://takipagt.aktif.com/ adresine giriş yapın.

Müşteri seçimi sekmesinden Papara alanını seçin, alt alanlarda ki bölümleri doldurun. Kartınızın teslimi ile ilgili olarak detayları anında görün. Takip numaranızı bilmediğiniz durumlarda, yukarıda belirtilen şekilde iletişime geçerek, takip numaranızı yeniden alabilirsiniz. Kuryeden teslim alacağınız kartın, teslim adresini değiştirme ya da evde olacağınız saat dilimlerini belirtmek için Aktif Kurye çağrı merkezine, takip numaranızı vererek, düzeltme, güncelleme yapabilirsiniz.Şimdi, Kargo Sorgula

14 Şikayet Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı