Özdilek Kargo Takip

Özdilek Kargo Takip ve Özdilek Hangi Kargo İle Çalışıyor? detaylı bilgilendiriyoruz. Özdilek Müşteri Hizmetleri telefon nuamrası 444 88 71.

Özdilek Kargo Takip

Özdilek, ülkemizin en büyük tekstil üreticilerinin başında gelmektedir. Sadece yurtiçi değil yurtdışında da oldukça yüksek oranda ticaret yapan firma, online satış sitesinden de dileyen herkese ürünlerini sunar. Özellikle havlu, bornoz ve diğer ev tekstil ürünleri konusunda uzmanlaşmış, kendini kanıtlamış bir markadır.

Sanal mağaza üzerinden alışveriş yapmak için üye olmanız yeterlidir. Sonrasında Özdilek kargo takip işlemlerini yapabilir, ürününüzün elinize ne zaman geçeceğini sorgulayabilirsiniz. Havale ve kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz bu mağazada, yüksek kaliteli ürünleri harika şartlarla almanız ve kullanmanız mümkün olacaktır.

Özdilek Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Tüm online satış yapan firmalar, gönderilerini kargolar aracılığıyla iletirler. Bu alanda uzmanlaşan birçok kargo firmamız, farklı mağazaların ürünlerini sizlere iletmek için çalışmaktadırlar. Özdilek markasının anlaşmalı olduğu kargo; UPS kargodur. Bu nedenle Özdilek UPS kargo sorgulama işlemlerinizi, takip numaranızla yapabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Aldığınız ürünler hızlı bir şekilde hazırlanarak, itinayla paketlenir. Adres bilgilerinizi eksiksiz ve doğru vermeniz teslimat sürecinde sorun yaşamanızı önler.

Özdilek Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Üyelik sayfanıza giriş yaparak, en kolay şekilde işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz. Sipariş durumlarınızın kontrolünü https://www.ozdilekteyim.com/magaza/login adresinden, üyelik bilgilerinizi girerek yapabilirsiniz. Kargo takip numaranız belli olduğu andan itibaren UPS kargo takip sayfasından en hızlı sorguları yapma şansınız bulunuyor.

UPS Kargo Takip işlemleri

Özdilek Müşteri Hizmetleri

Özdilek markası, kurumsal yapısıyla her zaman kullanıcı odaklı bir hizmet anlayışını benimsemiştir. Özdilek sipariş takiplerinizi, ürünler ile ilgili soru ve sorunlarınızı hızlı bir şekilde merkeze ulaştırabilirsiniz. Bunun için Özdilek müşteri hizmetleriyle görüşmeniz yeterli olacaktır. Özdilek çağrı merkezi sabah 08:00 ile akşam 00:00 saatleri arasında sizlere hizmet sunar. 444 88 71 numaralı hattan, yetkililere ulaşabilir, bildirimlerinizi yapabilirsiniz.

Özdilek ürün iadesi ve sipariş iptali gibi işlemlerde de üyelik sayfanızdan işlem yapmanız mümkün. Özdilek kargo ücretlerinde şu şekilde bir yapılanma mevcuttur. 100TL ve üzerinde alışveriş yaptığınızda kargo ücreti ödemezsiniz. 100 TL altında yapılan tüm alışverişler içinde sadece 6 TL kargo ücreti ödenmektedir. İade ürünlerde kargo ücreti ödemezsiniz. Bunun için iade ürününüz UPS kargoya, belirtilen adrese gönderilmek üzere teslim etmeniz yeterli olacaktır.Şimdi, Kargo Sorgula

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı