N11 Kargo Takip – n11.com Siparişlerim

N11 Sipariş ve ürünleri kargo takip edebilir ve kargonuzun durumu hakkında istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Öncelikli olarak yapmanız gereken N11.com’a üye olarak giriş yapmak sonrasında ise kargonuzun durumu hakkında bilgiye erişebilirsiniz. Kargom nerede sisteminden sorgulama yapabilirsiniz. N11 Kargo ne zaman gelir ve kargo sorunları hakkında bilgi.

N11 Kargo Takip

N11 Hangi Kargo ile Çalışıyor 2022

N11 Alışveriş sitesinde yer alan mağazaların hepsi farklı kargo şirketiyle çalışabilir. Ürün siparişi verirken kargonuzu kendiniz seçebilir bunun için ücret farkı mağazaya göre değişebilir.

N11 Sipariş No ile Arama

N11 Sipariş No ile Arama

N11 Ürün alımını tamamladıktan sonra, mağaza ürünlerinizi hazırlamaya başlar. Ürünleri alırken açıklama bölümünde en geç hangi tarihte kargoya vereceği belirtilir. Bu tarihlere dikkat etmenizi öneririz. mağaza belirttiği süre içinde siparişi kargoya verir ve sisteme kargo bilgilerini girer. Kargo bilgileri, e-posta adresinize ve faturadaki cep telefonu numaranıza SMS ile gönderilir.

Sipariş kargoya verildikten sonra 3 gün içinde kargo size ulaşacaktır. Resmi ve idari tatiller bu süreye dahil değildir. Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından da siparişin durumunu takip edebilirsiniz.

N11 Kargo Takip Nasıl Yapılır?
N11 Kargo Takip Nasıl Yapılır?

N11 Kargo Takip üye Olmadan

N11 hesabınızdan siparişinizin nerede olduğunu kontrol edebileceğiniz gibi size gelen kargo mesajıyla da kargonuzu sorgulayabilirsiniz. Ama öncesinde n11.com üyeliğiniz olmalı. Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfanızdan veya size gönderilen sipariş kargoya verildi konulu e-postadan kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz. 

Sorgu yapmak için tıklayınız.

Kargo takip numarasıyla hangi kargo şirketi üzerinden sorgulama yapacaksanız linklere tıklayabilirsiniz;

n11 sipariş ne durumda?

Mağaza üye yönetim panelinden istediğiniz her sorguyu ve takipi yapabilirsiniz. Üye girişinizi yaptıktan sonra “Sipariş yönetimi/Sipariş listesi” seçeneklerinden siparişiniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

n11 hangi kargo ile çalışıyor 2022?

N11.com çalıştığı kargo şirketleri şunlardır;
– PTT
– UPS
– Sürat Kargo
– MNG Kargo
– Yurtiçi Kargo
firmaları ile kargonuzu size göndermek için çalışmaktadır.

ePTTAVM Sipariş TakipŞimdi, Kargo Sorgula

3 Şikayet Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı