Kedi7 Kargo Takip

Kedi7 Kargo Takip ve Kedi7 Hangi Kargo detaylı bilgilendiriyoruz. Kedi7 Kargo Ücreti ne kadar ve Kedi7 müşteri hizmetleri işte detayları.

Kedi7 Kargo Takip

Kedi7 Kargo Takip çevrimiçi mağazanın müşterilerine sunduğu hizmettir. Kedi7 müşterileri için onların seçtiği ürünler üzerine seçtikleri fotoğrafları basan bir işletmedir.

Müşteriler seçecekleri hediyeleri kendileri tasarlar. Çeşitli hizmet seçeneği sunan Kedi7 müşteri memnuniyeti ve güvenliğini ön planda tutmaktadır.

Site üzerinden satın alınan ürünün kargo takip kodu SMS ile müşteriye gönderilir. Bu sayede kargo firmasının ilgili sayfasından takip yapılabilir. Ayrıca site üzerinden sipariş numarası ve e-posta adresi girilerek de kargo takibi yapılabilir. Müşteriler istedileri yolu kullanarak gönderilerinin durumunu takip edebilir.

Kedi7 Hangi Kargo?

Kedi7 Hangi kargo ile çalışır? Kedi7 online mağazası birçok kargo şirketi ile birlikte çalışmaktadır. Bunlar PTT, Aras, Yurt İçi ve Yurt İçi Express kargo şirketleridir. Her şirketin kendine özel fiyat politikası bulunmaktadır. Bu nedenle kargo fiyatları değişiklik göstermektedir.

Müşteriler kendilerine hangi kargo uygunsa ve hangi kargo bulundukları yere geliyorsa onu seçmektedir. Bu sayede kargo sıkıntısı çekmezler.

PTT Kargo Takip ve Kargom Nerede?

Kedi7 Kargo Ücreti

Kedi7 çok sayıda kargo şirketi ile çalışan bir online mağazadır. Her kargo şirketinin farklı fiyatlandırması bulunur. Kedi7 kargo ücreti:

  • PTT Kargo 10,90 TL’dir. Ayrıca 99 TL üzeri kargo ücretsizdir.
  • Aras Kargo 15,90 TL’dir. Ayrıca 150 TL üzeri kargo ücretsizdir.
  • Yurt İçi Kargo 15,90 TL’dir. Ayrıca 150 TL üzeri kargo ücretsizdir.
  • Yurt İçi Express Kargo 25,90 TL’dir. Ayrıca 300 TL üzeri kargo ücretsizdir.

Bunlara ek olarak PTT kargonun kapıda nakit ödeme seçeneği de bulunmaktadır.  Kargonun fiyatı 17,90 TL’dir ve 499 TL üzeri kargo ücreti alınmamaktadır.

Kedi7.com Şikayet

Kedi7 müşteri memnuniyetine önem veren bir sitedir. Bu nedenle Kedi7.com şikayet ile karşılaşmak zordur. Müşteriler bir sorun ile karşılaştığında canlı destek hattı üzerinden ekibe ulaşabilir. Canlı destek ekibi tüm soru ve sorunları çözmek için uğraşacaktır. Ayrıca müşteriler 0535 208 58 88 numaralı WhatsApp hattını kullanarak da şikayetlerini dile getirebilir ve bilgi alabilirler.

Canlı destek hattına ulaşamayan ya da tercih etmeyen müşteriler site üzerinden İletişim Formu doldurabilir. Formun üzerindeki gerekli bilgilerin doğru girilmesi oldukça önemlidir. Bunun yanında sorunun anlaşılır biçimde yazılması çözülmesini kolaylaştıracaktır.

PTT Kargo Takip Telefon NumarasıŞimdi, Kargo Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı