Kargolar kaça kadar açık

Kargolar kaça kadar açık ve Cumartesi Kargolar kaça kadar açık detaylı bilgilendiriyoruz. Bugün kargolar kaça kadar açık işte detayları.

Kargolar kaça kadar açık

Kargolar kaça kadar açık sorusu kargo şirketlerine göre değişim göstermektedir. Ülkemizde en çok tercih edilen kargo şirketleri arasında PTT kargo, Aras kargo, Mng kargo, Sürat kargo takip ve Yurtiçi kargo yer almaktadır. Kargo şirketleri hafta içi ve hafta sonları farklı zaman dilimleri içerisinde hizmet sunmaktadır.

Kargo firmaları hafta içi saat 09:00’da mesaiye başlar. Hafta içi en geç 18:00’a kadar kargo teslimatı yapılmaktadır. Hafta sonları ise sadece Cumartesi günü kargo teslim edilmektedir. Bazı kargo firmaları 09:00-16:00 arasında hizmet verirken; bazıları ise saat 14:00’a kadar kargo teslimatı yapmaktadır. Pazar günleri ise kargo şirketlerinin hiçbiri çalışmamaktadır.

Bugün kargolar kaça kadar açık

Bugün kargolar kaça kadar açık sorusunun yanıtı hangi günde olduğunuza göre değişim göstermektedir. Hafta içi bir günden bahsediliyorsa saat 18:00’a kadar kargonun teslim edilme imkanı bulunmaktadır. Kargo şirketleri kullanıcılarına kolaylık sağlaması amacı ile internet siteleri aracılığı ile ‘’kargom nerede’’ uygulamasını kullanmaktadır. Kargo numarası üzerinden kargo takibi sağlanabilir.

Bugün kargolar kaça kadar açık

Ptt Kargo kaça kadar açık

Ptt Kargo kaça kadar açık sorusunun yanıtı diğer kargo şirketlerine göre farklılık göstermektedir. Yarı özel bir kurum olan PTT hafta içleri 08:30 ila 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Cumartesi günleri ise merkezi PTT şubeleri haricinde kargo işlemleri alınmamaktadır. Cumartesi en geç 13:30 saatine kadar çalışmaktadır. Pazar günleri ise tatil kapsamında yer aldığı için kargo teslimatı yapılmaz.

Aras Kargo kaça kadar açık

Aras Kargo kaça kadar açık sorusu hafta içi ve hafta sonu olmak üzere iki farklı şekilde cevaplanabilir. Aras kargo hafta içleri saat 09:00 ila 18:00’a kadar kargo teslimatı yapmaktadır. Hafta sonu ise Cumartesi günleri 15:00’a kadar kargo dağıtım işlemi gerçekleştirilmektedir.

Mng Kargolar kaça kadar açık

Mng Kargolar kaça kadar açık sorusu kargo teslimatı bekleyen kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. Mng kargo hafta içi 08:30 ila 18:00 arasında hizmet sunmaktadır. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır. Cumartesi günleri ise en geç 16:00’a kadar kargo dağıtımı yapmaktadır.

Cumartesi Kargolar kaça kadar açık

Cumartesi Kargolar kaça kadar açık sorusunun yanıtı kullanılan kargo şirketine göre farklılık göstermektedir. Özel kargo şirketleri en geç 16:00’a kadar hizmet verirken; PTT gibi yarı özel bir kurum 13:30’a kadar kargo teslimatı yapmaktadır.

Pazar Günü Kargo Gelir Mi?

Kargo Teslimat Noktası Nasıl Olunur?Şimdi, Kargo Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı