Jetizz Kargo Kimin?

Jetizz Kargo kimin ve Jetizz Kargo takip nasıl yapılır detaylı bilgilendiriyoruz. Jetizz Kargom nerede işte detaylı bilgiler.

Jetizz Kargo Kimin?

Jetizz Kargo kimin sorusuyla konuya başlamak en doğru ve akıllıca bir yöntem olacaktır.  Hemen hemen yarım asırdır Türkiye’deki taşımacılık sektörünün lokomotifi olan Aras Holding’in en genç firmalarından biridir. Her dönem hizmetleriyle taşımacılık sektörüne yön veren Aras Holding, Jetizz’le başta e-ticaret olmak üzere B2C hizmet taleplerine farklı bir soluk getirmeyi hedeflemektedir.

Jetizz Kargo, Aras Holding çatısı altında sektörde ki tecrübelerini ileri teknolojiyle birleştirerek, her geçen gün farklılaşan müşteri beklentilerine inovatif çözümler sunmaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlarken, kullanılan araç gereçlerin doğaya daha az zarar veren özelliklere sahip olanlardan seçilmesi, her zaman Jetizz’in ana ilkelerinden biri haline getirilmiştir.

Jetizz Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Kullandıkları dijital sistemler ile gelen siparişlerin en hızlı teslim süresi ve güzergahları hesaplanarak dağıtımı yapılmaktadır. Böylece sipariş ve teslimat arasındaki süreyi minimuma indirerek firma, müşteri memnuniyetinin en maksimum seviyeye çıkarılmasını amaçlamıştır. Teslim alınan gönderiler, aynı anda işleme alınır ve aynı gün içerisinde alıcı adresine teslim edilmektedir.

Jetizz Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Jetizz Kargo takip oldukça kolay ve zahmetsiz bir şekilde yapılmaktadır. Dilerseniz Jetizz’in kendi web sitesinden, dilerseniz mobil cihazlara indirilebilen mobil uygulamayla kargo takibinizi anlık olarak yapabilirsiniz. Deneyimli kargo personelleri ve kullandıkları teknolojik altyapılarla, bir gün sonrasına kargo devri bırakmadan teslimatları gerçekleştirmektedirler. Bu şekilde müşteri memnuniyetini de en ön plana çıkarken, her zaman beğenilen bir hizmet süreciyle karşılaşırsınız.  Kargonuzu hızlı şekilde takip etmek için https://jetizz.com/ adresinde, sağ üst sekmede yer alan Gönderi Takip No alanını doldurarak, hızlı bir şekilde gönderi durumunuzu görmeniz mümkün olacaktır.

Jetizz Kargo Teslimat Saatleri

Jetizz Kargo Teslimat Saatleri

Teslimat konusunda farklı bir hizmet seçeneği de sunan Jetizz kargo, randevulu teslimat seçeneğini de sunmaktadır. Ender olarak karşınıza çıkabilecek bu hizmet, istenilen kargonun aynı gün ya da bir ertesi gün, alıcının istediği saatte teslim almasını hedefler. Bu işlem, sipariş ya da gönderi işlemlerinde belirtilerek, sunulan uygun saatlerin saptanmasından sonra sisteme girilebilir.

Randevulu teslimat hizmeti, Jetizz iş ortaklarının ya da bireysel müşterilerinin tercihine bağlı olarak, Türkiye’nin tüm il, ilçe, köy ve kasabalarına göndermiş olduğu kargoları kapsamaktadır. Bu gönderilerde boyut ya da ağırlık fark etmeksizin, bir gün içerisinde ulaştırılmaktadır. Jetiz Kargo teslimat saatleri anlaşmalı olduğu kargo firmalarının saat 14:00′ a kadar aldıkları tüm siparişleri müşterilerine aynı gün teslim etmektedir. Üstelik teslimat süreleri de oldukça geç saatlere kadar devam edebilmektedir.Şimdi, Kargo Sorgula

2 Şikayet Var

  1. ilk defa çalışıyorum ama hakkınızda çıkan yorumlar olumsuz inşallah bu yorumlar yanlıştır çünkü size normal kargodan daha fazla ücret ödeniyor ve haklı olarak karşılığı isteniyor.

  2. Jetizz, 04.11.2021 tarihinde size teslim edilen paketi halen ulaştırmayan nadir firmasınız. Etrafınıza bir bakın hakkınızda yazılan yorum ve şikayetlere. İletişim konusunda da sıfırsınız. Yaklaşım konusunda da varlığınız yok. Sorun var ise çözüm üretme konusunda da sınıfta kaldınız. 8 gündür şöyle olmuş böyle olmuş diye açıklama yapanda yok. Elle tutulur bir olumlu şey söyleyin. Yada bu işi bırakın siz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı