İş Bankası Bankamatik ve Kredi Kartı Kurye Takip

İşbank kredi kartı takip veya bankamatik kartınızın nerede olduğunu merak ediyorsanız Kuryenet kargo takip sorgulama yapabilirsiniz.

İş Bankası Bankamatik ve Kredi Kartı Kurye Takip

Hemen hemen bütün bankalarda aynı olan kart teslim süreci; Hesap kartı ve kredi kartı onayından sonra izlenen yollar. Her bankanın kendi tercihi olarak tercih ettiği kurye firmaları vardır. İş Bankası’nın kart teslimatları için anlaşmalı olan kurye firması Kuryenet‘dir.

İş Bankası Kredi Kartı Kuryenet Takip Numarası

İş Bankası Kredi Kartı Kuryenet Takip Numarası

Onaylanan kartınız İş Bankası tarafından kuryeniz olan kuryenet personeline size kargo işlemini sağlamak üzere teslim edilir.

İş Bankası müşteri hizmetlerine (0850 724 0 724) ulaşarak kuryenizin iletişim ve kartınızın Kuryenet takip numarasını öğrenmelisiniz. Kartınızın Kuryenet takip numarasını öğrendikten sonra Kuryenet kargo takip üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. Kuryenet müşteri hizmetlerine 444 9393 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Kuryenet Kargo Takip – Kartım Nerede Sorgulama Yap

İş Bankası Kartı Gelmedi Ne Yapmalıyım?

Kartınız Banka tarafından kurye firması ile size yönlendirildikten sonra kartınızın size ulaşım süresi 5 ile 30 gün arasında değişmektedir. Herhangi bir aksi durum üzerine kartınızın teslim edilmemesi üzerine kartınız kuryenet ana şube olan İstanbul şubesine yönlendirilmektedir. Adres değişikliği ve adreste müşteri bulunamama üzerine yapılan işlem bu yönde ilerler. Tekrar bankanız ile iletişime geçerek kartınızın adresinize yeniden yönlendirilmesini talep edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 31 Average: 3.1]