İş Bankası Bankamatik Kurye Takip – İş bankası Kartım Nerede?

İşbank kredi kartı takip veya bankamatik kartınızın nerede olduğunu merak ediyorsanız Kuryenet kargo takip sorgulama yapabilirsiniz.

İş Bankası Bankamatik

Hemen hemen bütün bankalarda aynı olan kart teslim süreci; Hesap kartı ve kredi kartı onayından sonra izlenen yollar. Her bankanın kendi tercihi olarak tercih ettiği kurye firmaları vardır. İş Bankası’nın kart teslimatları için anlaşmalı olan kurye firması Kuryenet‘dir.

İş Bankası Kredi Kartı Kuryenet Takip Numarası

İş Bankası Kredi Kartı Kuryenet Takip Numarası

Onaylanan kartınız İş Bankası tarafından kuryeniz olan kuryenet personeline size kargo işlemini sağlamak üzere teslim edilir.

İş Bankası müşteri hizmetlerine (0850 724 0 724) ulaşarak kuryenizin iletişim ve kartınızın kuryenet takip numarasını öğrenmelisiniz. Kartınızın Kuryenet takip numarasını öğrendikten sonra kuryenet kargo takip üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. Kuryenet müşteri hizmetlerine 444 9393 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Kuryenet Takip

İş Bankası Kartı Gelmedi Ne Yapmalıyım? – Kredi Kartım Nerede

Kartınız Banka tarafından kurye firması ile size yönlendirildikten sonra kartınızın size ulaşım süresi 5 ile 30 gün arasında değişmektedir. Herhangi bir aksi durum üzerine kartınızın teslim edilmemesi üzerine kartınız kuryenet ana şube olan İstanbul şubesine yönlendirilmektedir. Adres değişikliği ve adreste müşteri bulunamama üzerine yapılan işlem bu yönde ilerler. Tekrar bankanız ile iletişime geçerek kartınızın adresinize yeniden yönlendirilmesini talep edebilirsiniz.

İş Bankası kredi kartım ne zaman gelecek?

Kredi kart işleminiz banka tarafından onaylandıktan sonra kuryeye teslim edilir. Kuryenin kartı size teslim etme süresi en geç 1 hafta sürecektir. 1 Haftayı geçen teslim sürelerinde müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
– (0850 724 0 724) İş Bankası müşteri hizmetleri

Kartımın nerede olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Bankanız ile görüşüp kartın hangi aşamada olduğunu öğrenin. Kredi Kartı Kuryeye teslim edildi bilgisini aldıktan sonra kuryenizin iletişim bilgilerini banka müşteri hizmetlerinden isteyerek direkt kurye ile iletişime geçebilirsiniz.Şimdi, Kargo Sorgula

66 Şikayet Var

  1. 15 günü geçti onaylamış kredi kartım halen gelmedi bankaya gidip güncellemede yaptım ses yok daha önce yorum yapsamda netice yok

  2. Kolay gelsin kredi kartı başvurusu yapmıştı. Kartım sizde olduğu söylendi neden eli. E geçmedi ce AP bekliyom

  3. Kredi kartım kuryeye verilmiş… Takip numaramı aldım ama kuryenet isminde hiçbir sahife yok… Bol bol kendilerine övgü var… İş bankası bu kadar acizmi acaba

  4. benim de kredim onaylandı 15 inde kuryeye teslim edlidiği yazıyor evde ablam ve abim var onlar alsa olurmu ne zaman gelir bu kurye 15 inde kuryeye ulaşmış hala gelmedi çok saçmalık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı