Horoz Lojistik Kargo Mobil APK İndir

Horoz Lojistik mobil uygulama kargo takip indir ve kargom nerede sorgulaması yap. Horoz Lojistik uygulaması ücretsiz ve kullanıcı dostudur.

Horoz Lojistik Kargo Mobil APK İndir

Horoz Lojistik mobil uygulamasının android ve iOS sürümlerini ücretsiz mağazalardan indirebilirsiniz. Uygulama mağazasında “Horoz Lojistik” olarak arattığınızda resmi uygulama karşınıza gelecektir.

Zahmetsiz indirmek için bu linkler işinizi görür. Horoz lojistik kargo takip uygulamasının android sürümü için buraya ve iPhone telefonlar için uygun uygulamayı indirmek için buraya tıklayın. Horoz lojistik uygulaması ücretsiz ve resmi bir uygulamadır.

Horoz Lojistik Kargo Takip Mobil Uygulama
Horoz Lojistik Kargo Takip Mobil Uygulama

Bu uygulama sayesinde Horoz Lojistik A.Ş. kullanılarak yapılan gönderimlerin mevcut durumlarını ve geçmiş hareketlerini Alıcı Ünvanı ve/veya Takip Numarası kullanarak öğrenebilirsiniz.

Uygulama MağazasıŞimdi, Kargo Sorgula

2 Şikayet Var

  1. 2 gündür kargom gelecek diye eve hapis oldum.dagitima cıktı diye mesaj geldi.ben ürünü teslim almışım. Ama kapımı çalan olmadi

  2. 10 gün olmasına rağmen kargomdan kesinlikle sonuç alamıyorum horoz lojistiği defalarca aramama ramen dogru net bir cevap yok müşteri temsilcileri net bir cevap vermiyorlar yoğunluk var dediler horoz lojistik kesinlikle güvenilir değiller benim kargom bir haftayı geçmesine rağmen adanada bekliyor oysaki gideceği yer istanbul umarım kargo elimize ulaşır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı