Halkbank Kartı Kargo Takip – Paraf Kart Takip

Halkbank Kartı Kargo Takip hızlı sorgulama nasıl yapılır ve Halkbank kredi kartı kurye takip hakkında işte detaylar.

Halkbank Kartı Kargo Takip

Halkbank, özel avantajlar sunan Paraf kartı, kullanmak isteyen ve talep eden tüm müşterilerine vermektedir. Banka kartı ya da Paraf kartınız için başvuru yaptığınızda, kısa sürede değerlendirme yaparak, hızlı bir şekilde size dönüş sağlanacaktır.

Genel olarak internette Halkbank Kartı Kargo Takip sorgusunun çok yapılmasının nedeni, bankanın müşterilerine detaylar hakkında net bilgiler vermemesinden kaynaklanmaktadır. Bu nedenle kart bekleyen birçok müşteri, kartına ulaşma çabası içinde, orayı burayı arayıp durur. Bizler de Halkbank kartınıza daha hızlı nasıl ulaşacağınız konusunda, bilgiler aktarmak, yaşanan karmaşanın sonlanmasına katkı sağlamak istedik.

Halkbank Kurye Takip Numarası

Tüm bankaların olduğu gibi Halkbank’ın da kredi kartı ve banka kartı gönderimleri olmaktadır. Kredi kartları merkezinde basılan bu kartlar, önde banka genel merkezine teslim edilir, buradan da anlaşmalı olunan kuryeye verilerek, müşterinin kayıtlı olan ve tercih ettiği adresine gönderilir.

Halkbank Kurye takip numarası, için pek mümkün değildir. Gönderi numaranızı bularak, kurye sorularından işlemleri yapabilirsiniz. Bunun için bankanızın mobil uygulamasını ya da web sitesi üzerinden hesabınıza erişim yaparak, kartlar, başvurular, kart teslimatı alanlarına giriş yaparak, bu alanda çıkan mesaja ulaşmanız gerekir. Ayrıca kartınız basılıp, kuryeye verildiğinde, kayıtlı olan cep telefonunuza SMS olarak bilgi gelecektir.

Kuryenet Kargo Gönderi Sorgulama
Kuryenet Kargo Gönderi Sorgulama

Halkbank Anlaşmalı Kurye Hangisi

Tüm bankalar, banka kartlarını ve kredi kartlarını müşterilerine ulaştırmak için farklı kuryelerle anlaşma yapmaktadırlar. Kart gönderimleri kesinlikle kargo şirketleri üzerinden yapılmaz. Güvenlik gerekçesiyle Halkbank da kart gönderilerini anlaşmalı odluğu KuryeNet üzerinden yapmaktadır. Bu nedenle kartınızı Halkbank Kuryenet gönderi takip ekranlarına erişim sağlayarak bulabilirsiniz.

Banka size kuryenin iletişim bilgileri ve gönderi numarasını da verecektir. Bu nedenle bankanızdan da öğrenebileceğiniz 12 haneli gönderi numaranızla Kuryenet kargo takip adresinden gönderinizin durumunu sorgulama yapabilirsiniz. Eğer bu sorgulama ekranından yanıt alamıyor ya da gönderiniz ile ilgili başka bir işlem yapmak isterseniz 444 93 93 numaralı, Kuryenet müşteri hizmetleri numarasından destek talep edebilirsiniz. Ayrıca, kartınızı iade etmek, sonra teslim almak ya da adresi güncellemek isterseniz, yine bu çağrı merkezinden yetkililere talebinizi bildirebilir, anında işleminizin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Paraf kartım ne zaman gelir?

Banka tarafından kartınızın onaylanıp basıldıktan sonra kuryeye teslim edilir ve size teslim edilmek üzere yola çıkartılır. Kuryeye teslim edildikten sonra 2 veyahut 3 gün içerisinde tarafınıza teslim edilecektir.

Kartımın nerede olduğunu nasıl öğrenebilirim?

0850 222 0400 Numaralı müşteri hizmetlerini arayarak karınızın hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Kurye Takip

Ziraat Bankası Kart Kargo Takip

10 Yorumlar
 1. Anonim diyor

  20 gündür kartım gelmedi ulaşamıyorum

 2. Furkan Arslan diyor

  Böyle rezil bir kurye şirketi hayatımda görmedim haftalardır kartım elime ulaşmadı ulaşmadığı gibi mesaj, kargo takip no vs. Hiç bişey gelmedi

 3. Erol gedik diyor

  Maaş kartim gelmedi

 4. Diyaddin diyor

  Kardeşim bu kart amarikadan mı geliyor böyle rezil bişey olamaz ya yapamiyorsanız bırakın kardeşim

 5. Dilek firinci diyor

  Kuriye kartım nerde

 6. Hamdi ulusoy diyor

  Kart adrese geliyor telefonla iletişim sağlanıyor şehir dışında olduğunu banka şubesine bırakılmasını soyledigim halde kart ortada yok. Tekrar başvurup kart gönderildi fakat önceki kart mobil bankacılıkta onaylanmış gözüküyor. Halk bank visa ortada yok.

 7. Ali Kazak diyor

  İki aydır bekliyorum hâlâ kredi kartım gelecek

 8. Ali Kazak diyor

  Kredi kartım elime ulaşmadı

 9. Fahri zorlu diyor

  Bana gelmeden ulaşamadık ne ya siz yararak paramı alıyorsunuz bir ayda bir kart gelmezmi

  1. GÖKHAN ÖZLOKMACI diyor

   MAGDUR OLDUM KREDİ KARTIMI ALAMIYORUM YERİNİZ BELLİ OLSA BEN GELİP ALACAĞIM KARŞIMDA MUHATTAP YOKKK

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.