Garanti Kredi Kartı Kargo Takip

Garanti Kredi Kartı Kargo Takip nasıl yapılır ve Garanti Bankası kartı kurye takibi hakkında detaylı bilgiler.

Garanti Kredi Kartı Kargo Takip

Garanti BBVA uzun yıllardan beri ülkemizde sağlam ve gelişimci bankacılık örneği sergileyen bir bankadır. Farklı hizmetler, mobil bankacılık ve elbette kredi kartlarıyla müşterilerine özel hizmetler sunar. bu hizmetlerden yararlanmak için müşterisi olmanıza da gerek yoktur. Dilediğiniz zaman Garanti Bankasına kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Başvuru süreci genelde 24 saat içinde sonuçlanır. Olumlu olması durumunda verdiğiniz adres ve iletişim bilgilerine kartınız iletilir. Bu süreçten sonra Garanti kredi kartı kargo takip aşamasına başlarsınız. Genelde çabuk gelen kredi kartları, bazen kuryelerden kaynaklı aksaklıklara uğrayabiliyor. Bu nedenle işlemlerinizi ve gönderinizi ne şekilde takip edeceğinizi bilmeniz önemlidir.

Garanti Kredi Kartı Teslim Süresi

Garanti Kredi Kartı Teslim Süresi

Başvuru aşamasının olumlu değerlendirilmesinden hemen sonra, kredi kartınız kart merkezinde basılarak, Garanti BBVA Genel Müdürlüğüne iletilir. İletilen kart, sizin verdiğiniz posta adresine gönderilmek üzere kuryeye verilmektedir. Bu işlem süreçleri verdiğiniz cep telefonunda da SMS olarak aktarılacaktır. Aynı şekilde size bir takip numarası verilecektir.

Garanti kredi kartı teslim süresi 2 ile 10 iş gününde teslim edilecektir. Eğer adres değişikliği, kurye yönlendirme ya da iptal yapmak isterseniz Kuryenet ile görüşmeniz yeterli olacaktır. Bankalar güvenlik gerekçesiyle kredi kartlarını, kişinin kendine, kimlik ve imza karşılığı olarak kurye aracılığı teslim ederler. Bu şekilde güvenli bir ortam hazırlanmış olacaktır.

Garanti Kartı Kuryenet takibi yapmak için; Kuryenet Kargo Takip başlıklı yazıya tıklayın.

Garanti Bankası Hangi Kurye İle Gelir?

Garanti Bankası kart gönderimleri için Kuryenet firmasıyla anlaşmaya varmıştır. Bu anlaşmaya istinaden, tüm gönderileri bu firma aracılığı ile iletecektir. Takip işlemleri için öncelikle bankanın verdiği gönderi ya da kargo takip numaranızı bilmeniz gerekir. Gelen SMS’i sildiyseniz bankadan yeniden işlem için bilgi alabilirsiniz.

Garanti Bankası kurye anlaşması olan Kuryenet üzerinden, adres değişimi ya da randevu ayarlamanız mümkündür. Kuryenet ile ilgili tüm sorgulamaları ve müşteri hizmetleri bilgilerini sayfamızda bulabilirsiniz. Kuryenet gönderi sorgulama, gönderi adresi değişimi ve diğer işlemler için bilgileri kontrol etmeniz yeterli olacaktır. Garanti Bankası, farklı kart özellikleri sunmaktadır. Bu nedenle alacağınız kartın özelliğini sizler belirleyebilirsiniz. Garanti bankası Bonus ve Shop&Milles en çok kullanılan ve avantaj sunan kartlardandır.

10 Yorumlar
 1. Fırat diyor

  15 gündür kiredi kartımı bekliyorum hala kurye gelcekte bende görecem hizmet sifirr

 2. Ahmet polat diyor

  Garanti bankasının bu kurye firmasını değiştirmesi gerekiyor. Evde olduğum halde yokmusum gibi gelmeden mesaj atıyorlar. Ve kartımi teslim alamadim

 3. Bilgin Kıyat diyor

  Bi türlü k kartım gelemedi.Sözde gelmişler,bütün gün evdeyim,aranma talimatı verdim,ama ne arayan var,ne soran.Hani iyi hizmet kalitesi???

 4. Fatih diyor

  Şubeden kartım niye gelmiyor

 5. Fatih diyor

  1 aydır kartım gelmiyor

 6. önder diyor

  Kartım 15 Gündür Şubeye Gönderilmedi Hayla Beklıyorum

 7. Orhan diyor

  Kredi kartim henuz elime ulasmadi kuryeden

 8. Orhan kaya diyor

  Kredi kartim yenilenecekti kurye telefon edip nana birturlu ulaşmıyor

 9. Aynur diyor

  Garanti hesap kartımı getirmişler beni aramadan geri gitmişler evde bulamadık diye mesaj geliyor insan bi arar burada ben mağdur kalıyorum en yakın sürede kartımın gelmesini istiyorum

  1. Samet diyor

   Benimde aynısı çalıştığım yere gelmesı lazım normalde ama gelmıyo arayanda yok size ulaşamadığımız ıcın teslim edılememiştir dıyo sureklı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.