Evden Kargo Teslimi

Evden Kargo Teslimi ve Eve kurye çağırma nasıl yapılır detaylı bilgilendiriyoruzz. PTT eve kargo çağırma ücretleri işte detayları.

Evden Kargo Teslimi

Hayatı büyük ölçekte kolaylaştıran kargo taşımacılık sektöründe kolaylıklar hızla artmakta. Kargonuzu şubeye götürmeye vaktiniz yok ise bu çözüm tam sizin için gündeme taşınmış ve devası bulunmuştur. Kargoculuk firmanızdan kolay bir kaç bilginiz eşliğinde kurye çağırmanız mümkün.

Web’den Kurye Çağır

Alışverişlerin online olarak büyük bir tırmanışla zirveye ulaştığı çağımızda herşey mümkün. Kargolarınızı göndermek için taşıma zahmeti olmadan, ulaşım sıkıntısı yaşamadan bulunduğunuz adrese Web’den kurye çağır ile rahatlıkla kuryenizi çağırabilirsiniz. Eğer bir firma sahibiyseniz ve kargo taşımacılığıyla çok yoğun çalışıyorsanız, hemen hemen bütün kargo firmalarının anlaşmalı ücretli paketleri ile kuryeyi çağırıp kargonuzu teslim edebilirsiniz. Sadece evden bir kaç seferliğine kargo teslimi yapmak istiyorsanız belirlenmiş ücretler karşılığında yine sizlere hizmet sunmaya devam edilmektedir.

Kargoya Hazır Ne Demek?

Moto Kurye Fiyat Hesaplama

Kuryeyi bulunduğunuz adrese çağırma ücretlerini gerekli bilgileri girdiğinizde otomatik fiyat hesaplaması yapılmaktadır. Göndereceğiniz kargonun içeriği, kg ve hangi adresten teslim alınıp, hangi adrese teslim edeleceğine dair bilgileri sisteme yazdığınızda size fiyat bilgisi verilecektir. Zahmetsiz ve güvenilir bir şekilde kargolarınızı artık daha kolay bir şekilde taşımasını talep edebilirsiniz.

Not: Bahsetmiş olduğumuz yalnızca online işlemler yapan bir kurye firmasıdır.

Kargoya Adres Nasıl Yazılır?

Eve Kurye Çağırma PTT

Yine diğer firmaların sunduğu şartlara paralel bir şekilde PTT den kurye çağırarak kargo teslim etmek mümkün. Bu işlemi isterseniz online olarak yapabilirsiniz. Dilerseniz 444 1788 nolu telefona kargo teslimi için kurye çağırmak istediğinizi belirtebilirsiniz.Şimdi, Kargo Sorgula
Başa dön tuşu
Kapalı