En Ucuz Kargo Hangisi?

En ucuz kargo hangisi ve PTT’den ucuz kargo gönderme hakkında bilgilendiriyoruz. Ucuz kargo nasıl gönderilir işte detayları.

PTT Kargo Fiyatları 2021

Yenidünyanın en hızlı gelişen, talepleri karşılamaya en yatkın olan sektörü şüphesiz ki lojistik sektörüdür. Artık internet üzerinden, ülke ve dünya genelinde, satın alma yapabilir, bunlara hızlı şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Gönderi ya da aldığınız ürünlerin kargo şirketleriyle iletilmesi, gerçek anlamda güzel bir gelişme ve hizmettir.

Birçok insan gibi sizler de maliyetlerden şikayetçi olabilirsiniz. Bu nedenle en ucuz kargo, hangi kargo ile çalışmalı ya da gönderimi hangi kargoyla almalıyım gibi bazı soruları soruyor olabilirsiniz. Sizler için yaptığımız araştırmaların sonucunu bu yazımızda paylaşarak, en ideal gönderiyi ne şekilde yapabileceğinizi aktarmak istedik. Bu şekilde ucuz kargo gönderimi yapabilir, maliyetinizi düşürebilirsiniz.

Kargo Ücreti Hesaplama 2021 Kargo Fiyatları

Kargo Ücreti Hesaplama 2021 Kargo Fiyatları

En Ucuz Kargo Hangisi 2021

Gönderilerinizi bu yıl en uygun hangi kargo ile gönderebilirsiniz? Genel olarak kargo ücreti hesaplama işlemleri nasıl yapılır? Tüm bunların yanıtını sizlere yazımızda aktarmaya çalışacağız. Tüm kargo firmaları, gönderileri aşağıda belirtilen değişkenlere göre hesaplar

  • Kargonun ebatları
  • Kargonun ağırlığı
  • Kargonun gideceği mesafe

Bu değişkenler, kargo gönderi ücretlerinde baz alınan temel değerlerdir. Her firma kendine göre bir taban ücret belirler. Bu şekilde müşterilerine hizmet sunar. Genel olarak ağır olan ürünlerde, ağırlık dikkate alınırken, ebatları büyük olan ürünlerde de ebatlar dikkate alınır. Taşıma esnasında, kargo firması için hangisi daha karlı olacaksa, onu dikkate alırlar. Bunun yanı sıra, sürekli gönderi yapıyorsanız, farklı kargo firmalarından teklif alarak, özel anlaşma yapabilir, gönderi ücretlerinizin aşağı çekilmesini sağlayabilirsiniz.

En Ucuz Kargo Şirketi

En Ucuz Kargo Şirketi

Ülkemizde, farklı özellikleri ve fiyatları olan birçok kargo firması vardır. Bu firmalar, hizmet kalitelerine ve diğer bazı özelliklere göre sınıflandırılabilir. Eğer en ucuz kargo firması hangisi diye sorarsanız, PTT kargo cevabını alırsınız. Gönderileri uzun sürede teslim etse de, eğer fiyat sizin için önemliyse, PTT kargodan işlemlerinizi yapabilirsiniz.

PTT den ucuz kargo gönderme yapmak için gönderinizi, en yakın PTT şubesine teslim etmeniz yeterlidir. Ağırlık, ölçüler ve gideceği mesafe dikkate alınarak size en uygun fiyat verilecektir. PTT kargo adresten teslim almaz, gönderiyi bu nedenle siz şubeye iletmek zorundasınız.Şimdi, Kargo Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı