Denizbank Kart Kargo Takip

Denizbank Kart Kargo Takip nasıl yapılır ve Denizbank kredi kartı kurye takip sorgulama en kolay yolu hakkında işte bilgiler.

Denizbank Kart Kargo Takip

Denizbank, farklı kolaylıklar sağlayan kredi kartı ve banka kartlarını tüm müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Bu şekilde avantajlı kullanım, puan biriktirme ve taksitli alışveriş gibi farklı alanlarda bu uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Tüm bankalarda olduğu gibi Denizbank’ta da kart gönderimleri titizlikle yapılmaktadır.

Kargo şirketlerinde yaşanabilecek sorunlardan dolayı, özellikle kredi kartları kurye aracılığı ile gönderilmektedir. Denizbank Kart Kargo Takip şeklinde bir sorunuz varsa, aşağıdaki yöntemleri deneyebilir, kartınıza ulaşabilir ya da nerede olduğunu anında öğrenebilirsiniz. İşlem için yapmanız gerekenleri hemen aktaralım.

Kuryenet Kargo Takip

Denizbank Kredi Kartı Kurye Takip

Öncelikli olarak kartınızın bankadan onay alarak çıkıp çıkmadığını kontrol edebilirsiniz. Bundan emin olduktan sonra Denizbank kredi kartı kurye takip işlemlerinizin sorgunu yapabilirsiniz. Denizbank kart ve diğer önemli evraklarının gönderimi için Kuryenet ve Aktif Kurye firmalarıyla anlaşmalıdır. Kartınız bu iki firmadan birine teslim edilerek size mail ve SMS olarak kurye bilgileri, gönderi takip numarası iletilecektir. Aktif Kurye takip bilgileri için ilgili yazımızı okuyabilir, sorgu ekranına ulaşabilirsiniz.

Kuryenet Kargo Gönderi Sorgulama
Kuryenet Kargo Gönderi Sorgulama

Eğer kartınız Kuryenet aracılığıyla gönderilmişse, https://musterihizmetleri.kuryenet.com.tr/MusteriHizmetleriKuryenet/GonderiSorgulama.aspx adresinden gönderi numaranızı yazarak, anında durumunu sorgulayabilirsiniz. Yapılacak olan işlem için eğer sorgu numaranızı bilmiyorsanız, banka online işlemlerden, web sitesinden ya da 0850 222 0 800 numaralı Alo Deniz müşteri hizmetlerini arayarak, kartınızın gönderi numarasına ulaşabilirsiniz. Bu şekilde kart erişimi, kartın adres bilgilerinin değişimi ya da teslim randevusu verme gibi işlemleri de anında yapabilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartı Ne Zaman Gelir?

Bankalar, size kredi ya da banka kartı tahsis ettiklerinde, kart merkezinde basılarak, bankaya verdiğiniz resmi adrese gönderilmek üzere kuryeye teslimat sağlar. Süresi biten kartların yenilenmesi, başvuru üzerine yeni kart çıkartılması ya da benzer durumlarda kartın hazırlanma süresi 3-5 gün sürmektedir. Hazır olan kredi kartı ne zaman gelir derseniz, bu tamamen kuryenin iş yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir.

Gönderi kurye merkezine teslim edildikten sonra 2 ya da 10 iş günü içinde teslimat sağlanacaktır. Bu şekilde sizler de kuryeden durumu takip ederek, teslimatın size ve imza karşılığında yapılmasını sağlayabilirsiniz. Teslimat zamanında adresinizde bulunamadığınız durumlarda, kurye müşteri hizmetlerini arayarak, ileri bir tarihte teslim isteyebilir ya da adres değişikliği yapabilirsiniz.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİZE YAZIN

Kargo şikayet ve isteklerinizi aşağıdaki cevap yaz bölümüne yazabilirsiniz.
Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sabır yavuz
Sabır yavuz
19 gün önce

21 Nisanda kuryeler gelmiş evde zil sesini duymamışlar tekrar göderirseniz sevinirim ((Sadettin Sarıkaya))

Mehmet dincel
Mehmet dincel
18 gün önce

Kargom gelmedi ama bir msj geldi size ulaşırlamadı diye aradim haftasonu kapalı dedi telefon bu kargo il ayni zaman birim ttnetden vifi aldim geldi baska bir yerden bir ürün aldım geldi yani diyeceğim zaten evdeyim geleni aldık njye gelmeden ulasılamadı mesajı insanların zeka sı ile alaya girer hoş deyil sayfasına da girdim kargo takip nosunu girmek icin ne mümkün bir kac siteye abone oluyordum kazara daha basit basarili site müşteri memluniyeti odaklı dagıtım ok cokda zor olmamalı bekliyor ok

Mahmut papuç
Mahmut papuç
2 gün önce

Kurye net Kurye lerin yüz karası dir

3
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x