Denizbank Kart Kargo Takip – Denizbank Kuryenet

Denizbank Kart Kargo Takip nasıl yapılır ve Denizbank kredi kartı kurye takip sorgulama en kolay yolu hakkında işte bilgiler.

Denizbank Kart Kargo Takip

Denizbank, farklı kolaylıklar sağlayan kredi kartı ve banka kartlarını tüm müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Bu şekilde avantajlı kullanım, puan biriktirme ve taksitli alışveriş gibi farklı alanlarda bu uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Tüm bankalarda olduğu gibi Denizbank’ta da kart gönderimleri titizlikle yapılmaktadır.

Denizbank Kuryenet

Kargo şirketlerinde yaşanabilecek sorunlardan dolayı, özellikle kredi kartları kurye aracılığı ile gönderilmektedir. Denizbank Kuryenet kart kargo takip şeklinde bir sorunuz varsa, aşağıdaki yöntemleri deneyebilir, kartınıza ulaşabilir ya da nerede olduğunu anında öğrenebilirsiniz. İşlem için yapmanız gerekenleri hemen aktaralım.

Denizbank Kredi Kartı Kurye Takip

Öncelikli olarak kartınızın bankadan onay alarak çıkıp çıkmadığını kontrol edebilirsiniz. Bundan emin olduktan sonra Denizbank kredi kartı kurye takip işlemlerinizin sorgunu yapabilirsiniz. Denizbank kart ve diğer önemli evraklarının gönderimi için Kuryenet ve Aktif Kurye firmalarıyla anlaşmalıdır. Kartınız bu iki firmadan birine teslim edilerek size mail ve SMS olarak kurye bilgileri, gönderi takip numarası iletilecektir. Aktif Kurye takip bilgileri için ilgili yazımızı okuyabilir, sorgu ekranına ulaşabilirsiniz.

Kuryenet Kargo Gönderi Sorgulama
Kuryenet Kargo Gönderi Sorgulama

Eğer kartınız Kuryenet aracılığıyla gönderilmişse, https://musterihizmetleri.kuryenet.com.tr/MusteriHizmetleriKuryenet/GonderiSorgulama.aspx adresinden gönderi numaranızı yazarak, anında durumunu sorgulayabilirsiniz. Yapılacak olan işlem için eğer sorgu numaranızı bilmiyorsanız, banka online işlemlerden, web sitesinden ya da 0850 222 0 800 numaralı Alo Deniz müşteri hizmetlerini arayarak, kartınızın gönderi numarasına ulaşabilirsiniz. Bu şekilde kart erişimi, kartın adres bilgilerinin değişimi ya da teslim randevusu verme gibi işlemleri de anında yapabilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartı Ne Zaman Gelir?

Bankalar, size kredi ya da banka kartı tahsis ettiklerinde, kart merkezinde basılarak, bankaya verdiğiniz resmi adrese gönderilmek üzere kuryeye teslimat sağlar. Süresi biten kartların yenilenmesi, başvuru üzerine yeni kart çıkartılması ya da benzer durumlarda kartın hazırlanma süresi 3-5 gün sürmektedir. Hazır olan kredi kartı ne zaman gelir derseniz, bu tamamen kuryenin iş yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir.

Denizbank Kurye Ne Zaman Gelir

Gönderi kurye merkezine teslim edildikten sonra 2 ya da 10 iş günü içinde teslimat sağlanacaktır. Bu şekilde sizler de kuryeden durumu takip ederek, teslimatın size ve imza karşılığında yapılmasını sağlayabilirsiniz. Teslimat zamanında adresinizde bulunamadığınız durumlarda, kurye müşteri hizmetlerini arayarak, ileri bir tarihte teslim isteyebilir ya da adres değişikliği yapabilirsiniz.

DenizBank kart başvurum ne durumda?

DenizBank kart başvurum ne durumda öğrenmek için en doğru ve sağlıklı bilgi alacağınız yer (0850 222 0800) numaralı müşteri hizmetleridir. Müşteri hizmetleri size kartınız hakkında bilgi verecektir ve kuryeye teslim edildiyse kurye bilgilerini alabilirsiniz.

DenizBank yıllık kart ücreti ne kadar?

DenizBank değer verdiği müşterilerinden yıllık kart aidatı almamaktadır.

Kuryenet Kargo Takip

Kuryenet İletişim Müşteri HizmetleriŞimdi, Kargo Sorgula

79 Şikayet Var

  1. Denizbank kartım şuan kuryede bana ne zaman teslim edilir bununla alakalı bilgi edinmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı