Borusan Lojistik Kargo Takip – İletişim ve Sorgulama

Borusan Lojistik Kargo Takip nasıl yapılır ve Borusan kargom nerede detaylı bilgilendiriyoruz. Borusan Lojistik takip numarası nasıl öğrenilir işte detayları.

Borusan Lojistik Kargo Takip

Ülkemizin en beğenilen 3 lojistik firmasından biri olan Borusan Lojistik, sadece büyük gönderiler değil, kargo ve benzeri gönderileri de kabul eden bir firmadır. Firmalarla yaptığı anlaşmalara bağlı olarak, gönderilerin en hızlı şekilde alıcılara ulaşmasına olanak sağlar.

Borusan Lojistik kargo takip işlemleri ise online hizmetlerden takip edilebilmektedir. ETA platformu üyesi olan Borusan, depo yönetimi, kargo taşımacılığı, kara ve hava taşımacılığı gibi kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Alanında uzman olan firma, birçok e-ticaret sitesinin de gönderi hizmetlerini üstlenmiş durumdadır. Genel olarak, firmadan şikayet edilmez. Bu nedenle de en sağlam taşıma firmalarının başında yer alır.

Borusan Lojistik Kargom Nerede?

Borusan Lojistik Beyaz Eşya

İnternet üzerinden aldığınız bir ürün, Borusan ile gönderilmiş ise, hızlı bir şekilde kargo takibi yapmanız mümkündür. Borusan Lojistik kargo takip işlemlerinde, her zaman online işlem merkezini ziyaret edebilirsiniz. Gönderinizi ürünlerinizi aldığınız yerden inceleyebilir, anlık olarak kargonuzun durumunu da sipariş numaranızla kontrol edebilirsiniz. Farklı bir hizmet anlayışı benimsemiş olan firma, İkea gibi firmaların gönderilerini, alıcıya ulaştırmasının yanı sıra, kurulumları da gerçekleştiriyor.

Bu farklı hizmet nedeniyle de birçok kurum için başarılı bir çözüm ortağı olmaktadır. Borusan Lojistik kargo takibini yapmak için; https://online.borusanlojistik.com/tr/siparisimnerede adresini ziyaret edebilirsiniz. Adreste göreceğiniz alanları doldurarak, kargonuzun anlık kontrollerini sağlamanız mümkün olacaktır.

Borusan Lojistik Kargo Takip İletişim

Borusan Lojistik Kargo Müşteri

Ender de olsa, bazen yukarıda bulunan linkten işlemine yanıt alamayabilir, randevu almak isteyebilir ya da gönderinizin teslim adresini değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda Borusan Lojistik müşteri hizmetleri numarası size gerekli olacaktır. Her bölge için ayrı bir iletişim numarası kullanılsa da, 0212 473 1515 numaradan da gönderiniz hakkında bilgi ya da yönlendirme alabilirsiniz. Bu gibi sorunların oluşması durumunda, Borusan Lojistik iletişim sayfasına giriş yaparak, iletişim formunu eksiksiz doldurabilir, bunun yanı sıra sorununuzu da iletebilirsiniz.

İlgili birimler size en kısa sürede dönerek, sorununuzun çözümüne yönelik olarak hizmet sunacaklardır. Genel olarak bu kargo firmasıyla ilgili pek şikayet gelmemektedir. Olması durumunda da numaradan ya da form aracılığı ile firma yetkililerine ulaşabilir, sorunlarınızın kısa sürede çözüme ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Borusan Lojistik Kargo ne zaman gelir?

Beyaz eşya siparişleriniz öğleden sonra size teslim edilebilmektedir. Diğer siparişleriniz için ise 2 ile 3 gün arasında teslimat süresi vardır.

Borusan Lojistik ne taşıyor?

Sektörde büyük adımlar atarak ilerleyen “Borusan Lojistik” beyaz eşyadan tutun en büyük eşyalara kadar taşımacılık yapmaktadır.

Horoz Lojistik Kargo Takip, Canlı Destek

Ceva Lojistik Kargo Takip – Ceva Kargo iletişim

We World Express Kargo Takip – şikayet, iletişimŞimdi, Kargo Sorgula

2 Şikayet Var

 1. Hi,
  Are you still in business?
  I found a few errors on your site.
  Would you like me to send over a screenshot of those errors?

  Regards
  Joe
  (714) 908-9255

 2. Hi,
  Are you still in business?
  I found a few errors on your site.
  Would you like me to send over a screenshot of those errors?

  Regards
  Jacob
  (714) 500-7363

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı