Avansas Kargo Takip

Avansas Kargo Takip hızlı sorgulama ve Avansas kargom nerede deyaylı bilgilendiriyoruz. Avansas hangi kargo ile çalışıyor işte detaylar.

Avansas Kargo Takip

Avansas, uzun yıllardan bu yana sitesi üzerinden hizmet sunan bir tedarikçi firmadır. Özellikle ofis malzemeleri, kırtasiye ürünleriyle başlayan hizmetleri, zaman içinde kapsamlı şekilde gelişmiştir. Bugün temizlik ürünlerinden, cep telefonuna kadar birçok ürünü bu site üzerinden almanız mümkündür. Aynı şehirde olmanız durumda 1 saat içinde teslimat özelliğini sunarak, bir devrim yaratmıştır.

Avansas kargo takip işlemleri her zaman yapabileceğiniz, oldukça kolay ve anlaşılır işlemlerdir. Bunun için sipariş öncesinde bir üyelik işlemi yapmanız gerekir. Bu işlem sonrasında kendi ya da firmanız adına bir hesap alanı oluşturmuş olursunuz. Bu alanda siparişleriniz ile ilgili tüm detayları görebilir, kontrol sağlayabilirsiniz.

Avansas Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Farklı illere yapacağı gönderiler için anlaşmalı olduğu kargoyla çalışan Avansas, kargo takip işlemlerinizi hızlı şekilde yapmanıza olanak sağlayan bir sistem kullanır. Avansas gönderileri için Yurtiçi Kargı ile anlaşmalıdır. Aynı şehirde olmayan, uzak olan teslim bölgelerinin tamamına Yurtiçi kargo ile gönderi sağlamaktadır. Bu nedenle Avansas Yurtiçi kargo takip işlemlerini hızlı şekilde yapabilmek adına, üyelik bilgilerinizi doğru bir şekilde vermeniz gerekir.

Özellikle mail adresi ve telefon bilginiz, işlemlerde aksaklık yaşamamanız adına doğru olmalıdır. İşlem kontrolleri konusunda nasıl bir yol izlemeniz gerektiğiniz hemen sizlere aktaralım.

  • EFT ve Havale ile verdiğiniz siparişler 2 iş günü sonra işleme alabiliyoruz
  • Asansör olmayan binalarda kata teslimat yapılmamaktadır
  • Resmi tatil günlerinde maalesef teslimat yapmıyoruz
  • Teslimat saatlerimiz haftaiçi 07:00 – 18:00 arasıdır. Hafta sonu teslimatımız yoktur.
  • Kağıt, Mobilya, Gıda ve Sıvı temizlik ürünlerinin toplu alımında ek teslimat ücreti ayrıca talep edilebilmektedir

Yurtiçi Kargo Takip

Avansas Kargo Takip Numarası Nerede?

Avansas Kargo Takip Numarası Nerede?

Tüm online alışveriş sitelerinde olduğu gibi Avansas sitesinde de gönderi takip numarasıyla işlem yapmanız gerekmektedir. Avansas sipariş no aynı zamanda işlemlerinizin takip edileceği size özel bir numaradır. Üyelik ekranına https://www.avansas.com/login linki ile giriş yapabilir, burada tüm işlemlerinizi görebilir ve sorgulama yapabilirsiniz. Alanda “Siparişlerim” kısmına tıklayın. Burada yer alan ilgili siparişinizi bulun. Detaylı şekilde inceleyin. “ürünler hazırlanıyor” ya da “ürünler kargoya teslim edildi” şeklinde ibareler göreceksiniz.

Kargo teslimi yapıldı denilen linke giriş yaptığınızda, kargo takip numaranıza ulaşabilirsiniz. Bu numara ile Yurtiçi Kargo takip sayfasına giriş yaparak, numaradan sorgulama yapmanız mümkün olacaktır. Kargoya verilen ürünler, uzaklığa, yoğunluğa ve hava şartlarına bağlı olarak teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1 ile 10 gün arasında değişmektedir. İade ve değişim işlemleri için de yine aynı kargo üzerinden işlem yapmanız gerekmektedir.Şimdi, Kargo Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı