Aramex Kargo Takip

Aramex Kargo Takip hızlı sorgulama nasıl yapılır ve Aramex Kargom nerede işte bütün detaylarını anlatıyoruz.

Aramex Kargo Takip

Aramex kargo takip oldukça basit ve meşakkatsiz bir işlemdir. Kargo takip numarası ile sorgulama yapabilmek için, paket kuryeye ya da Aramex şubesine teslim edildiğinde kolinin üzerine yapıştırılan barkod numarasının bilinmesi gerekmektedir. Bu barkod yurt dışı kargo paketinin esasen kimlik numarasıdır. Kargo takibi, paketi bekleyenler tarafından da yapılabilen bir işlemdir. Bunun için kargo bekleyen müşterinin, sadece kargo takip numarasını bilmesi yeterlidir.

Aramex gönderi takip, şirketin internet sitesinde https://www.aramex.com/tr/tr/track/track-shipments adresinden gönderi takibi sayfasından kolayca yapılabilir. Gelişmiş takip seçeneği sunan bu site için kullanıcının hesabına giriş yapması yeterlidir. Mevcut sorgulama alanına gönderi numarası girebilir ve gönderiniz ile ilgili anında bilgi edinebilirsiniz.

aramex müşteri hizmetleri

Aramex Müşteri Hizmetleri Nasıl Çalışır?

Aramex kargo takip en kolay şekliyle şirketin internet sitesinden yapılabilen bir işlemdir. Herhangi bir sorunuz için Aramex iletişim numarasını da kullanabilirsiniz. Şubeler ya da müşteri hizmetleri aranarak da yapılabilecek olan yurtdışı kargo takip için gereken tek bilgi ise yalnızca takip numarasıdır.

Aramex kargo paket takip daha kolay yapılabilsin diye firma kullanımı kolay bir takip sayfası oluşturmuştur. Profesyonel bir ekibe sahip olan Aramex müşteri hizmetleri, sorularınızı cevaplamaya ve yardımınıza her zaman hazırdır. Aramex müşteri hizmetlerini sadece arayarak değil e-mail yoluyla da iletişim kurabilirsiniz. Siz değerli müşterilerine durmaksızın kaliteli hizmet verebilmek adına çalışan müşteri hizmetleri 7/24 hizmetinizdedir.

Aramex Türkiye

Aramex Türkiye’de Hangi Kargo ile Çalışır?

Orta Doğu’nun en önemli kargo şirketi olan Aramex, 34 ülkede ismini duyurmuş ve merkezi Ürdün olan bir express kargo şirketidir. Üstelik dünya genelinde Aramex kargo 240’ın üzerinde ülkeye ulaşmaktadır. Aramex kargo firması havadan, denizden ve karayolu taşımacılığı sayesinde ülkemize giriş yapan kargoları, yerel bir kargo şirketine (yurtiçi kargo, MNG kargo, Aras kargo gibi) dağıtım için teslim ediliyor. Siz değerli müşterilerine teslimatı ise yerel kargo şirketleri yapıyor.

Eğer kargonuzun gümrükte takılı kalmış olabileceğini düşünüyorsanız, kargo takip alanından referansa göre takibi seçerek referans kodunuzu girebilir ve kargonuzun durumundan anında haberdar olabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra eğer kargonuz gümrüğe takılırsa Aramex sizin yerinize gümrükten ürünü alıyor veya sizinle direkt olarak iletişime geçiyor. Şimdi, Kargo Sorgula

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı