Aliexpress Kargo Takip İşlemleri

Aliexpress Kargo Takip nasıl yapılır ve Aliexpress hızlı kargo sorgulama işlemleri hakkında detaylı bilgiler. Aliexpress Kargom nerede işte detayları.

Aliexpress Kargo Takip İşlemleri

Uluslararası anlamda online satış yapan Aliexpress, ucuza ürün almak ve farklı ürünleri temin etmek için oldukça özel bir yapılanmaya sahiptir. Global olarak satıcıların bulunduğu bu sitede, inanılmaz ürünleri bulabilir, inanılmaz fiyatlara satın alabilirsiniz. İşleyişi oldukça güvenli olan bu sistemden ürün aldığınızda, uluslararası gönderi standartlarında olduğundan, siparişinizi takip etmeniz gerekir.

Aliexpress kargo takip yapabilmeniz için belli iş akışını uygulamalısınız. Uzun süren kargo işlemleri, aktarmalı olarak gerçekleştiği için beklemeniz gerekecektir. Ortalama ürünlerin gönderimi 7 ile 30 gün arasında değişebilmektedir. Bu nedenle acil ürünlerinizi sipariş verirken, hızlı gönderi seçeneğini seçebilirsiniz.

Aliexpress Kargo Takip Numarası Nerededir?

Aliexpress Kargo Takip Numarası Nerededir?

Aliexpress üzerinden alışveriş yapanların en büyük sorunu, kargolarını takip edememeleri, farklı sorunlar yaşamalarıdır. Ancak bu konuda iş akışını öğrendiğinizde, sizler de hızlı şekilde takip işlemlerinizi yapabilirsiniz. Öncelikle öğrenmeniz gereken Aliexpress kargo takip numarası nerededir konusudur. Bunun için siteden hesabınıza erişim sağlayın.

Panelinizde sağ tarafta yer alan “My Orders” seçeneğini işaretleyin ve siparişlerinize ulaşın. Bu alanda bulunan siparişlerden hangisi gönderi aşamasındaysa, içine girip detayları öğrenebilirsiniz. Bu şekilde Aliexpress kargo takip numaranızı alabilir, kontrollerinizi hızlı bir şekilde, aşağıda belirtildiği gibi gerçekleştirebilirsiniz.

Aliexpress Hangi Kargo İle Anlaşmalı?

Aliexpress Hangi Kargo İle Anlaşmalı?

Yurtdışı kökenli olan bu sitede, farklı ülkelerden tedarikçiler, farklı ürün gruplarını satarlar. Dünyanın her yerinden satıcılar ve alıcılar bu sistemi kullandığı için milyonlarca gönderi işlemi, her gün dünyanın her yerinden, başka yerlerine yapılmaktadır. bu nedenledir ki, takip işlemleri de karışmadan, sistemli şekilde yapılmak zorundadır. Bu nedenle Aliexpres kolay kargo takibi yapanız için 17TRACK uygulamasını kullanmanızı önerir. Uygulamayı cep telefonunuza indirerek işlemleri yapabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için https://play.google.com/store/apps/developer?id=17TRACK adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu uygulamaya Aliexpressten aldığınız kargo takip numarasını girerek gönderinizin durumunu anında öğrenmeniz mümkündür.

Aliexpress ülkemizde PTT Kargo ile anlaşmalı olarak görünmektedir. Bu anlamda Aliexpress PTT kargo takip işlemlerini, alacağınız numara ile de yapmanız mümkün. Ülkemize gelen gönderi, anında PTT sistemine kayıt edilecek, bu şekilde dağıtıma çıkacaktır. Oluşabilecek soru ve sorunlarınız için Aliexpress kullanıcı panelinizden satıcı ile iletişim kurabilir, sorularınızı ya da şikayetlerinizi mail olarak yapabilirsiniz.

PTT Kargo sorgulama yapabilmek için; PTT Kargo Takip başlığını ziyaret edebilirsiniz.Şimdi, Kargo Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı