Akbank Kartım Nerede? – Akbank Kredi Kartı

Akbank Kartım Nerede hızlı kurye takip sorgulaması hakkında bilgiler. Akbank kredi kart kurye takibi nasıl yapılır işte detayları.

Akbank Kartım Nerede

Akbank ülkemizin eski ve köklü banklarındandır. Farklı bankacılık işlemlerini yaparak, müşterilerinin memnuniyetini sağlayan banka, özellikle Axess Kredi kartıyla büyük ilgi görmektedir. Puan avantajları, taksitli alışveriş, düşük faiz oranlı nakit kredi kullanımı sağlayan bu kart, herkes tarafından talep edilebiliyor.

Sizler de Akbank kredi kartı almak için başvuru yapmış, başvurunuz onaylanmış ve Akbank kartım nerede sorusunu soruyorsanız, o zaman yazımızdan faydalanabilirsiniz. Genel olarak bankaların kredi kart teslimleri heyecanla beklenirken, buna keza dağıtımları da oldukça geç olabiliyor ve sorunlar çıkabiliyor. Kredi kartınızın gelmesi gecikmişse, yapmanız gerekenleri aşağıda sizlere sunuyoruz.

Akbank Kredi Kartı Kurye Takip

Akbank Kurye Takip Sorgulama

Öncelikle belirtmek gerekir ki, bankalar kargo firmalarıyla kart gönderimi yapmıyorlar. Güvenlik gerekçesiyle, tüm bankalar belli bir ya da birkaç kurye firmasıyla anlaşarak, kart gönderimlerini sağlıyorlar. Kurye takip işlemi ise bilmeyenler için gerçekten sıkıntılı bir süreç.

İnternet üzerinde baktığınızda, birçok kullanıcının kredi kartım nerde, hala gelmedi, kurye ulaşmadı gibi şikayetlerini duyabilirsiniz. Bu gibi sorunları yaşamamak adına, kartınızın size gönderildiğini bildiren, SMS içindeki gönderi takip numaranızı kayıt etmeniz gerekir. Bu takip numarası, kurye firmasından rahatlıkla sorgu yapabilmeniz için kesinlikle gereklidir. Eğer takip numaranızı bilmiyorsanız, öğrenmek için 444 2 525 numaralı telefonu arayarak, numarayı alabilirsiniz.

Akbank Kartı Kuryenet takibi yapmak için; Kuryenet Kargo Takip başlıklı yazıya tıklayın.

Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu ne Zaman Belli Olur

Kredi kart başvurusu olumlu sonuçlanan kullanıcıların kartları, kart merkezinde basılarak gönderimi sağlanır. Basım işlemi ortalama olarak 1-2 gün içinde gerçekleşir. Bundan sonrasında iş artık gönderiyi yapacak kuryededir. Akbank takip no ile gönderinizi bu süreçte takip edebilirsiniz. Bu süreçte kuryenin yoğunluğuna bağlı olarak 2 gün ile 15 gün arasında sürer. Akbank kart gönderimleri için Aktif Kurye (AGT) ve Kuryenet ile anlaşmalıdır.

Akbank Başvurum Nerede

Akbank kredi kartı AGT kurye takibini yapmak için; AGT Kargo takip başlıklı yazıya tıklayın.

Firmaların iletişim bilgileri ve kargo takip ekranlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu şekilde kargonuzun takip numarasını ilgili ekrana girerek, anında sonuçları görebilirsin. Ayrıca, kartınızın teslim adresini değiştirmek, farklı bir adrese yönlendirmek için ilgili kurye firmasını arayabilirsiniz. Kuryelerin tüm bilgilerine ve iletişim numaralarına sitemizdeki sayfalarından erişim sağlayabilirsiniz. Bu şekilde teslimat randevusu ve farklı adres ya da iade işlemlerini de bu şekilde yapabilirsiniz.

Akbank kartım nerede takip?

Kartınızın hangi aşamada olduğunu öğrenmek için banka müşteri hizmetlerini arayınız. (444 2 525) Müşteri hizmetleri kartınızın kuryeye teslim edildiğini söylediğinde müşteri hizmetlerinden kuryenizin direkt iletişim bilgilerini almanız mümkündür. Kargo takip numarasını biliyorsanız Kuryenet kargo takip üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.

Banka kartları ne zaman gelir?

Banka kartlarınızın gelme süresi teslimatı en kısa olan kargo ürünüdür. Buna rağmen son zamanlarda yoğunluk üzerine kartların gelmesi 1 hafta süreyi aşabiliyor. Kartınız hakkında bilgi alamıyorsanız yapmanız gereken ilk olarak banka müşteri hizmetleri ile konuşup kuryenin telefon numarasını almak olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 14 Average: 3.6]
24 Yorumlar
 1. Haldun ileri diyor

  Burada sorumlu AKBANK dır. Ucuz olsun diye Türkiye’nin en yetersiz kurye firması ile anlaşmışlar. 15 gün ne demek yahu o sürede insanlar aya gidiyor.

 2. Yavuz diyor

  Kredi kartım yirmi gündür gelmedi birde eve geldik kimse yoktu diye yalan söylüyorlar.bizler evden hiç bir yerde değildik.

 3. MUHAMMED diyor

  HALİL

 4. Muhammed diyor

  HALİL

 5. Ziyeddin BABACAN diyor

  Günlerdir kredi kartımı bekliyorum, arayacağım muhatap olacağım kurye iletişim telefonu yok, takip no 12 rakam ama internet sayfasındaki arama butonuna sadece 11 rakam yazılabiliyor. Bankaların böyle bir firma ile niçin çalıştığını anlamak mümkün değil.

 6. Nebahat Aslan diyor

  Günlerdir kredi kartımı bekliyorum evde böyle bir rezilik yok arayacağım muhatap olacağım kurye iletişim telefonu yok takip no diyor arıyorum sürekli asla cevap yok Ak bankla tüm hesapımı kapatacağım bu şekilde beklemek zorunda değilim kuryeniz kimse rezil ediyor bizleri

 7. Esra Antakyalı diyor

  Banka takip numarası vermiyor bilgilerinizi göremiyorum kartınız kullanıma açılmadığı için diyor

  1. Sinan Niron diyor

   Bu firma ile de, gönderici konumdaki Akbank ile de iletişim kurmak mümkün değil. Numarayı soruyor Kuryenet robotu, numarayı girdiğinizde, ne işleme ait bir bilgi veriyor New de başka bir işlem gerçekleştiriyor. Siz telefonda beklerken kapatıyor.

 8. Esra Antakyalı diyor

  Kred kartımın takip numarasını hiç bir şekilde alamıyorum kredi kartım in ev adresime gelmesini istiyorum nasıl güncelleyebilirim kargo takip numarası nasıl alabilirim

 9. Metin kaplan diyor

  Kuryede diyeli günler oldu fakat hala teslim edilmedi kusura bakma akbank hizmet 0 ilgi ve alaka 0

 10. Ahmet saytaş diyor

  Kredi kartı gelmiş 13 gün oldu hale elime ulaşmadı teslim edilecek iş yerine diye mesaj geldi şimdi teslim edilemedi yazıyor

 11. Asiye Hemşinli diyor

  Teslim edilecek denilen kredi kartı gelmedi. Evde bizi hapis ediyorlar.Bekle bekle gelenyok. Telefona cevapta yok. ÜZ GÜNÜM akbank. Guvenilir değil.

 12. Ferhat Türkmen diyor

  Hesap kartım

 13. Misafir diyor

  Kredi kartım on gündür elime geçmedi defalarca aramama rağmen ilgilenilmedi hizmet sıfır üstelik dönüşte yapılmıyor hiç yakışmadı

 14. [email protected] diyor

  Akbank kartım maalesef kurye tarafından getirilmedi günlerdir bekliyorum gelirsede banka hesabını kapatacağım

 15. Müşteri diyor

  Kurye sozde gelmis beni bulamadigi icin geri gitmis yalaniniz batsin 1 aydir magdurum akbank a yakismadi hesabımı kapatacam

 16. Cihan diyor

  5 ağustosta kurye gelmiş beni bulamamış,hadi canım sizde.
  Evde hapis olarak bekliyorum.
  Diyelim ki kapının zilini duymadım.eeee cepten arasanıza.

 17. Emin diyor

  Küfür etsen yeri var insanları mağdur ediyorlar kimse bir şey yapamıyor 15 gün geçti kimseye ulaşamıyorsun

 18. Osman Biçer diyor

  Bu durumu ikinci kez yaşıyorum. Ek kredi kartı için başvuru yapmıştım dün mesaj geldi kartınız kuryenet tarafından adresinizde teslim edilememiştir diye.gelmediler ki etsinler bu ne ciddiyetsizlik. güvenlikli sitede oturuyorum ne gelen oldu, ne giden, nede arayan. süreklide evdeyiz. bırakın artık bu tür numaraları. değiştirn bu kafaları. yada çalışanlarınızı iyi denetleyin.

 19. mürşide alaca diyor

  akbank kartım 15 gundur gelmedı ne zaman elıme gececek

 20. mehmet yaşar arslansoy diyor

  bir haftadır babama gelecek yenilenmiş kredi kartını bekliyoruz eve hapislik yetmedi birde banka kuryeniz hapis etti eve ne biçim bir iştir bu garantinin kartı ptt aracılığı ile elime geçti akbanklı olarak bu kuryeyi hiç beğenmedim laçka

 21. YUNUS EMRE TALAY diyor

  KARTIMI KAYBEYTTIM YENI KARTA BAS VURDUM NEZMAN ELİME GECER

  1. Anonim diyor

   Lanet olsun kartim onaylandı ev adresine gelecekti 16 günden beri kart ortada yok akbankli olmak pişmanlık müşteri temsilcisi muhatabı yok temsilcilerden biri başka biri başka bilgi veriyor ilkokul çocukları gibi kart elime geçer geçmez kapaticam kuryeleri 5 para etmez

  2. Zuhal diyor

   Lanet olsun kartim onaylandı ev adresine gelecekti 16 günden beri kart ortada yok akbankli olmak pişmanlık müşteri temsilcisi muhatabı yok temsilcilerden biri başka biri başka bilgi veriyor ilkokul çocukları gibi kart elime geçer geçmez kapaticam kuryeleri 5 para etmez

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.