Akbank Kartım Nerede? – Akbank Kredi Kartı

Akbank Kartım Nerede hızlı kurye takip sorgulaması hakkında bilgiler. Akbank kredi kart kurye takibi nasıl yapılır işte detayları.

Akbank Kartım Nerede

Akbank ülkemizin eski ve köklü banklarındandır. Farklı bankacılık işlemlerini yaparak, müşterilerinin memnuniyetini sağlayan banka, özellikle Axess Kredi kartıyla büyük ilgi görmektedir. Puan avantajları, taksitli alışveriş, düşük faiz oranlı nakit kredi kullanımı sağlayan bu kart, herkes tarafından talep edilebiliyor.

Sizler de Akbank kredi kartı almak için başvuru yapmış, başvurunuz onaylanmış ve Akbank kartım nerede sorusunu soruyorsanız, o zaman yazımızdan faydalanabilirsiniz. Genel olarak bankaların kredi kart teslimleri heyecanla beklenirken, buna keza dağıtımları da oldukça geç olabiliyor ve sorunlar çıkabiliyor. Kredi kartınızın gelmesi gecikmişse, yapmanız gerekenleri aşağıda sizlere sunuyoruz.

Akbank Kredi Kartı Kurye Takip

Akbank Kurye Takip Sorgulama

Öncelikle belirtmek gerekir ki, bankalar kargo firmalarıyla kart gönderimi yapmıyorlar. Güvenlik gerekçesiyle, tüm bankalar belli bir ya da birkaç kurye firmasıyla anlaşarak, kart gönderimlerini sağlıyorlar. Kurye takip işlemi ise bilmeyenler için gerçekten sıkıntılı bir süreç.

İnternet üzerinde baktığınızda, birçok kullanıcının kredi kartım nerde, hala gelmedi, kurye ulaşmadı gibi şikayetlerini duyabilirsiniz. Bu gibi sorunları yaşamamak adına, kartınızın size gönderildiğini bildiren, SMS içindeki gönderi takip numaranızı kayıt etmeniz gerekir. Bu takip numarası, kurye firmasından rahatlıkla sorgu yapabilmeniz için kesinlikle gereklidir. Eğer takip numaranızı bilmiyorsanız, öğrenmek için 444 2 525 numaralı telefonu arayarak, numarayı alabilirsiniz.

Akbank Kartı Kuryenet takibi yapmak için; Kuryenet Kargo Takip başlıklı yazıya tıklayın.

Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu ne Zaman Belli Olur

Kredi kart başvurusu olumlu sonuçlanan kullanıcıların kartları, kart merkezinde basılarak gönderimi sağlanır. Basım işlemi ortalama olarak 1-2 gün içinde gerçekleşir. Bundan sonrasında iş artık gönderiyi yapacak kuryededir. Akbank takip no ile gönderinizi bu süreçte takip edebilirsiniz. Bu süreçte kuryenin yoğunluğuna bağlı olarak 2 gün ile 15 gün arasında sürer. Akbank kart gönderimleri için Aktif Kurye (AGT) ve Kuryenet ile anlaşmalıdır.

Akbank Başvurum Nerede

Akbank kredi kartı AGT kurye takibini yapmak için; AGT Kargo takip başlıklı yazıya tıklayın.

Firmaların iletişim bilgileri ve kargo takip ekranlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu şekilde kargonuzun takip numarasını ilgili ekrana girerek, anında sonuçları görebilirsin. Ayrıca, kartınızın teslim adresini değiştirmek, farklı bir adrese yönlendirmek için ilgili kurye firmasını arayabilirsiniz. Kuryelerin tüm bilgilerine ve iletişim numaralarına sitemizdeki sayfalarından erişim sağlayabilirsiniz. Bu şekilde teslimat randevusu ve farklı adres ya da iade işlemlerini de bu şekilde yapabilirsiniz.

Akbank kartım nerede takip?

Kartınızın hangi aşamada olduğunu öğrenmek için banka müşteri hizmetlerini arayınız. (444 2 525) Müşteri hizmetleri kartınızın kuryeye teslim edildiğini söylediğinde müşteri hizmetlerinden kuryenizin direkt iletişim bilgilerini almanız mümkündür. Kargo takip numarasını biliyorsanız Kuryenet kargo takip üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.

Banka kartları ne zaman gelir?

Banka kartlarınızın gelme süresi teslimatı en kısa olan kargo ürünüdür. Buna rağmen son zamanlarda yoğunluk üzerine kartların gelmesi 1 hafta süreyi aşabiliyor. Kartınız hakkında bilgi alamıyorsanız yapmanız gereken ilk olarak banka müşteri hizmetleri ile konuşup kuryenin telefon numarasını almak olacaktır.Şimdi, Kargo Sorgula

28 Şikayet Var

  1. 45 gün oldu agt kurye denilen firma hala akbank kredi kartımı getirmedi bukadar sorumsuzluk olmaz ilgililere duyrulurr

  2. Burada sorumlu AKBANK dır. Ucuz olsun diye Türkiye’nin en yetersiz kurye firması ile anlaşmışlar. 15 gün ne demek yahu o sürede insanlar aya gidiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı